Дружина Халіта Ергенча славиться привітною господинею. Актриса з турецького серіалу "1001 ніч" любить приймати гостей. Так, Бергюзар Корель показала, який стіл вона нарила на терасі біля басейну для свого коханого і тих щасливчиків, яких подружжя запросило на вечерю. Судячи з кількості тарілок, в заміський особняк Ергенча повинні були приїхати як мінімум чотири гостя.

Бергюзар Корель
Бергюзар Корель

Актриса постаралася на славу, стіл в буквальному сенсі був заставлений різними стравами і закусками. Та так, що не було вільного місця. Бергюзар заздалегідь подала до частування чай, подбавши про те, щоб гості ні в чому не потребували і відчували себе в їхньому будинку максимально комфортно.

У кадрі Бергюзар постала в джинсовому комбінезоні з вицвілої джинси, образ актриси доповнила біла футболка і коротка стрижка. Підстрижені локони кохана Халіта Ергенча поклала в дрібні кучері, додавши зачісці обсягу.

зірки Величного Століття
зірки Величного Століття

"Завжди усміхнена, відразу видно, що жінка щаслива поруч зі своїм чоловіком», «яка господиня, стіл просто шикарний», «а хто в гостях-то?!", "Пощастило ж Халіту з дружиною, майстриня на всі руки», «Супер, теж захотілося покуштувати таких частувань», «Круто, напевно вам дуже весело», «Прямо-таки прийом, по-королівськи», "Ух, який стіл накрили, делікатеси на будь — який смак", - відзначили шанувальники актриси.