Минулого тижня народний артист СРСР Армен Джигарханян відзначив 85-річний ювілей. Головне святкування відбулося в театрі, який він створив і багато років ним керував.

Захід пройшов у закритому форматі — сам ювіляр, убитий численними недугами, побажав не з'являтися на широкій публіці в сумному вигляді.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Співробітники театру поділилися фотознімком, на якому видно, як сильно здав Армен Борисович За останній час. Пересувається артист тільки на інвалідному візку і майже не розмовляє.

Весь вечір поруч з ним була його друга дружина Тетяна Власова. Але чи впізнає Джигарханян своїх старих знайомих, так і залишилося загадкою для більшості запрошених.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Артисти, через довгий час вперше побачили свого керівника, розплакалися. Втім, основний кістяк запрошених склали представники діаспори, а зірки привітали ювіляра з екрану.

Втім, вже сама поява Джигарханяна стала сюрпризом для багатьох. Напередодні його екс-дружина Віталіна Цимбалюк-Романовська запевняла, що святкування проходитиме в домашньому колі в присутності членів сім'ї.