Головний вовк країни і NK були улюбленим тандемом на вокальному телешоу "Х-Фактор" в останніх сезонах. Глядачі не могли не помітити, що між ними склалися прекрасні стосунки.

Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне

Більш того, деякі і зовсім вважають, що якби серця Винника і Каменських були вільні, вони стали б однією з найкрасивіших пар вітчизняного шоу-бізнесу.

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

З огляду на популярність героїв статті, зовсім не дивно, що їм присвячені безліч фанатських акаунтів в соціальних мережах. Якраз в одному з таких днями з'явилася кілька провокаційна фотографія, на якій зірок відобразили в не самий підходящий момент.

На цьому фото Олег і Настя цілують один одного, але хто саме в даному випадку проявив ініціативу, неясно.

Настя Каменських
Настя Каменських

Ось що фанати пишуть під публікацією:

"Що ти з нами деееелаешь🔥 😨" - пише NK.peligroso

"Були часи»;

"Що ти з нами робиш? [звертається до власника сторінки]»;

"Супер!».

Варто сказати, що під час ефірів «Х-Фактора» публіка навіть вважала, що Каменських з Винником разом, адже камери неодноразово ловили їх під час кокетливих поцілунків.

Олег Винник
Олег Винник

Самі зіркові блондин і брюнетка теж підливали масла у вогонь, даючи неоднозначні коментарі на цей рахунок. Проте після завершення спільних сезонів проекту артисти ніде не світяться разом.

Настя щаслива в шлюбі з Потапом, а Олегу в дружини приписують його бек-вокалістку Таїсію Сватко, хоча і тут ніякого офіційного підтвердження від передбачуваного подружжя не було.