Даша Ульянова, переможниця популярного романтичного шоу «Холостяк-10», нарвалася на критику з-за свого нового фото в «Інстаграм».

Відзначимо, дівчина продемонструвала свою розтяжку, зробивши шпагат, стоячи біля дерева посеред вулиці.

«Його очима», - коротко підписала фотографію Ульянова, натякаючи, що знімок робив її новий коханий. У той же час в коментарях думки шанувальників розійшлися. Зокрема, не всі оцінили любов Даші до шпагат і звичної всюди його демонструвати.

переможниця "Холостяка" Даша Ульянова
переможниця "Холостяка" Даша Ульянова

«Це у *** ще щось інше може робити? Жах, поводиться як ш *** ва »,« Не дивно, що Макса ви не зачепили. О

дне і теж ... ноги, розтяжка, Волочкова, бл * н »,« Такі ноги, чого ж не піднімати і не показувати »,« Кажуть, що Волочкова у чоловіків користується великим попитом завдяки вертикальному шпагату »,

« Цікаво, якщо місце де Даша не робить шпагат »,« Кайфую з твоєї розтяжки »,« Ви дуже красива », - писали люди в коментарях.

Нагадаємо, раніше Даша Квіткова, переможниця популярного шоу «Холостяк-9», а тепер вже і дружина головного героя Микити Добриніна, повідомила, що разом з коханим купила власну квартиру.

Про це дівчина написала на своїй особистій сторінці в «Іннстаграм». До слова, як вказала сама Даша, про це вони з Микитою давно мріяли. При цьому Квіткова зазначила, що придбання житла - це їхній подарунок один одному на весілля.