Олег Винник і Олена Шоптенко покинули шоу Танці з зірками 2020 через те, що хворіють коронавірусом, і тепер фанати обговорюють можливість їх повернути.

Олег Винник і Олена Шоптенко були дискваліфіковані з шоу Танці з зірками 2020 в 6 випуску 4 жовтня 2020, і співак передав всі свої голоси, які приходили на їх рахунок Ользі Фреймут.

Олег Винник
Олег Винник

Після фіналу випуску в мережі стали обговорювати можливість Винника знову повернутися на сцену Танців. На офіційному Instagram Танці з зірками 2020 з'явився пост з опитуванням - чи хочуть глядачі шоу повернути Олега Винника.

"Коментарі з проханням повернути Олега Винника і Олену Шоптенко в шоу просто підірвали соцмережі. Нам цікаво почути твою думку. Чи хочеш ти, щоб пара знову вийшла на паркет #танціззірками?",- пишуть організатори шоу.

Повернення Олега Винника підтримують не тільки його фанатки, а й деякі зірки. Наприклад прямо під записом в Instagram, повернення Винника підтримали Санта Дімопулос, Аніта Луценко, Слава Камінська та інші.

Слава Камінська та Дмитро Дікусар
Слава Камінська та Дмитро Дікусар

З іншого боку є глядачі, які виступили проти.

"Ні! "Танці", закінчуйте з тими безглуздими інтригами, фейковими романами і тп! Поважайте трішки свого глядача - глядач не тупий і примітивний! Достатньо гідних учасників і достатньо просто танцювати в танцювальному шоу! Зрозумійте це нарешті!",

"Ні. Якби вони танцювали віддалено - це одне. Альо забезпечуваті їм прохід у наступні ефіри, поки вони будуть лікуватися - нечесно по відношенню до інших пар, які в цей час до сьомого поту тренуватимуться... і вилітатимуть замість них.Так, прикро вибувати через хворобу й без боротьби. Так, вони не винні, що захворіли. Але чому тоді Славу дискваліфікували 2 роки тому? Вона теж не винна, що травмувала спину. Правила мають бути одні для всіх."

"Так, не розумію людей які пишуть верніть Арама, мені він теж подобався як учасник, але він вилетів з проекту через малу кількість голосів, а Олега дискваліфікували через те, що стан здоров'я не дозволив йому зняти танець на відео чи прийти на паркет!!!!"

До цього з приводу дискваліфікації Винника висловилася Слава Камінська, яка через сезон тому покинула шоу через травму.

Слава Камінська
Слава Камінська

"Олег Анатолійович, Ласкаво просимо в команду. Танці танцями, але, як говорила велика Вєрка Сердючка, "здоров'я важливіше". Після аналогічної дискваліфікації 2 роки тому я жодного разу не пошкодувала про те, що зробила вибір на користь здоров'я (яке так і не прийшло у вихідну стадію).⠀Ми з вами вже танцювали на одному паркеті, тепер залишилося тільки заспівати на одній сцені. Олег, Оленка, одужуйте!

П. с. справедливості заради-якби глядачам дали зробити свій вибір, впевнена, клуб вовчиць напевно не дозволив би такому статися і я разом з ними в перших рядах #вернітевінніка", - написала вона.