Махати Єфросиніна розповіла, хто розгледів її талант до вивчення англійської мови

Знаменита українська ведуча Маша Єфросиніна, яка нещодавно розсекретила свою вагу і зробила визнання про пластику, розповіла про свою улюблену викладачку англійської мови, якій би вона хотіла вклонитися.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

"Вчителька англійської мови Вікторія Григорівна побачила, що вивчення її предмета у мене виходить найкраще. Тоді я вчилася в п'ятому класі. Вміла швидко запам'ятовувати слова і тим самим збагачувала свою лексику. Вдячна, що Вікторія Григорівна розгледіла мій талант і запропонувала вивчати мову додатково», — розповіла телезірка за лаштунками шоу «Діти проти зірок» на Новому каналі.

Марія розповідає, що в той час у її батьків не було можливості оплачувати репетиторство. Але в радянські роки така діяльність була заборонена.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

"Думаю, якби хтось дізнався, що зі мною займаються індивідуально, то «влетіло» б вчителю. За навчання Вікторія Григорівна брала копійки. У неї просто було велике бажання допомогти розвинути мої вміння. З п'ятого по одинадцятий клас я займалася щотижня. Отримані знання допомагали мені перемагати на олімпіадах. Більше того, завдяки досконалій англійській я вступила до університету імені Тараса Шевченка», — підкреслила Єфросиніна.

Телеведуча зізнається, що зараз вона дуже хотіла б подякувати вчительку і вклонитися їй. Але, на жаль, її вже немає серед живих…