Настя Каменських часто публікує в особистому блозі відверті знімки. Здається, така відкритість з боку заміжньої жінки шанувальників вже втомила.

Цього разу виконавиця виклала на своїй сторінці в "Instagram" знімок в купальнику з анімалістичним принтом.

Дівчина стоїть до камери впівоберта і млосно дивиться в кадр. Центральне місце на фотографії займає філейна частина тіла Анастасії Каменських.

У підписі артистка вирішила поміркувати про жіночу натуру. Вона написала короткий текст (чомусь по-англійськи), зазначивши, що кожна дівчина-дика кішка. Причому, якою вона буде сьогодні, залежить від настрою.

Настя Каменських
Настя Каменських

Правда, Шанувальники не звернули уваги на філософствування Насті Каменських. Підписники заявили, що зірка знаходиться не в кращій формі, їй пора б припинити "світити" целюліт на весь Інтернет.

Також співачці нагадали про те, що заміжній дамі варто бути скромніше. За словами користувачів Мережі, їм вже порядком набридли вульгарні знімки.

"А ля целюліт (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", "скромніше треба бути дівчина, скромніше"," Жиробасина", "досить жопу показувати"," набридли Голі дупи, що більше нічим похвалитися?", "А де попа ?", "Тихий жах", " Позорище!", "Як набридло, одне і теж Гола, Гола, Гола...красива фігура...але дивитися на це вже нудно... на весь Instagram", "форми вже не ті, раніше було набагато краще", "комплекси, тупо комплекси, була хом'ячком, тепер схудла", – написали в коментарях.