Христина Асмус позбулася однієї зі своїх улюблених ролей в театрі Єрмолової. Хедрук вирішив прибрати з репертуару спектакль "Гамлет", де актриса грала роль Офелії.

Христина Асмус та Іван Ослобистін
Христина Асмус та Іван Ослобистін

Христина Асмус зазначила, що на вистави квитки розкуповувалися в перші два дні продажів. "Я його і на дев'ятому місяці вагітності репетирувала, і прем'єру зіграла через два тижні після пологів. І з високою температурою грала, і після складної операції на коліно", - поділилася зірка.

Артистка вважає, що це буде суттєва втрата для театру і для глядачів. "Вистави в хорошому тонусі живуть, мені здається, років п'ять. І це було вірне рішення Олега Євгеновича. Попереду у нас багато крутих прем'єр!"- пообіцяла знаменитість.

Кристина Асмус
Кристина Асмус

У будь-якому випадку шанувальникам Христини Асмус засмучуватися не потрібно. У театрі йде ще кілька вистав з її участю.

Нагадаємо, раніше екс-кохана Гаріка Харламова вирішила продовжувати кар'єру актриси у відвертому форматі. Христина Асмус знялася в новому фільмі, зігравши вебкам-модель. Незважаючи на погрози і звинувачення хейтерів, які обрушилися на артистку після виходу фільму "Текст", Христина Асмус просувається по акторському шляху. Вона охоче бере участь у нових картинах, не гребуючи відвертих сцен. Зовсім недавно дівчина проявила себе у фільмі Філіпа Юр'єва"китобій".