Відомий телеведучий Володимир Остапчук і його кохана Христина Гірник офіційно стануть чоловіком і дружиною вже через тиждень. Пара погодилася розповісти про всі перипетії підготовки до весілля, повідомляє програма "Зірковий шлях".

Володимир Остапчук та Христина Гірник
Володимир Остапчук та Христина Гірник

Весілля відбудеться 15 Жовтня. Обручки закохані замовляли у відомого українського дизайнера.

"Коли дизайнер вклав Крістініно кільце в Моє, вони ідеально підійшли, одне в інше заходить. І дизайнер запропонував зробити всередині напис, який можна прочитати, коли з'єднаєш два кільця в одне", – розповів Володимир Остапчук, додавши, що про напис вони розкажуть на весіллі.

15 жовтня з ранку пара попрямує на розпис в ЗАГС, романтична церемонія обітниць запланована на вечір. Саме святкування пройде в заміському комплексі під Києвом, присутні на ньому будуть 45 осіб.

"У нас весілля невелике. Це коло друзів і батьків. Насправді ми запросили тих, хто дійсно щиро за нас порадів. Тому що, як не дивно, коли я виставила фото з заручин, деякі мої подруги, які проживають не в Києві, а в інших містах, не привітали. Не знаю, з чим це пов'язано, але їх не буде", – розповіла Христина Гірник.

Володимир Остапчук та Христина Гірник
Володимир Остапчук та Христина Гірник

Тамади та конкурсів на весіллі не буде, зате запрошені грати відомий український піаніст Євген Хмара і LAUD. Також буде двоє ведучих, їхні імена поки що тримаються в таємниці.

"Це двоє хлопців. Вони дуже круті, медійні. Обидва круті в імпровізаціях і обидва - автори", - зазначив Остапчук.

ДО РЕЧІ, наречений вирішив обмежитися одним костюмом, а ось наречена вирішила, що у неї буде відразу три образи.

"Перші два образи я вибрала у весільних салонах Львова. Це моє рідне місто, ось так ми й зустрілися. Третій образ Я буду шити", - розповіла Гірник.