Український виконавець і хореограф Дмитро MONATIK дуже мило і зворушливо привітав свого сина Данила з Днем Народження.

На своїй сторінці в Instagram артист опублікував фото з сином і супроводив їх теплими словами, які вразили шанувальників Дмитра.

"Одного разу на моє запитання тобі чотирирічному:" ким ти хочеш стати, коли виростеш?", ти дав відповідь, яка рухає мною по сьогоднішній день і буде це здійснювати в моїй свідомості, поки я є на землі. Ти відповів:"татом"... Я тоді відчув щось, чого ніколи не відчував раніше, щось, що намагаюся відшукати в собі, кожен раз, коли душа на частини рветься і світ намагається збити з ніг. Коли сірим-сіро, брехня і здається проблема переходить в статус "глобальної", я згадую твої слова такого маленького, але вже з такими розумними очима, питаннями та відповідями, і всі проблеми стають просто піною від хвиль такого красивого океану, ім'я якому життя", – написав артист.

View this post on Instagram

Однажды на мой вопрос тебе 4-летнему: «Кем ты хочешь стать, когда вырастешь?», ты дал ответ, который движет мной по сегодняшний день и будет это совершать в моем сознании, пока я есть на земле. Ты ответил: «папой»... Я тогда ощутил что-то, чего никогда не ощущал ранее, что-то, что пытаюсь отыскать в себе, каждый раз, когда душа на части рвётся и мир пытается сбить с ног. Когда серым-серо, вранье и кажется проблема переходит в статус «глобальной», я вспоминаю твои слова, такого маленького, но уже с такими умными глазами, вопросами и ответами, и все проблемы становятся просто пеной от волн такого красивого океана, имя которому жизнь... Ты выбрал этот день... Ты появился именно в этот день, и все перевернулось... Все изменилось. Все засияло, закружилось!!! Я понял, что такое повзрослеть, но одновременно напомнил себе, как важно не забыть себя ребёнком. Я так тебе благодарен!!! Я так люблю вас с братом!!! @irinamonatik , как же я тебе благодарен за эти чудеса❤️. Даня, вполне возможно, однажды ты зарегистрируешься здесь и обязательно, с присущим тебе любопытством, доскролишь до этого поста! Поэтому я пишу это и здесь, чтобы ты почитал и вспомнил, какой ты настоящий, скромный, сильный, счастливый, чистый душой и самый-самый честный! Я горжусь тобой, как СЫНОМ, горжусь тобой, как старшим БРАТОМ, горжусь тобой, как ДРУГОМ. Всегда будь достойным! С первым юбилеем Тебя, наш старшенький Даня❤️❤️❤️ Привет.

A post shared by Dmitriy Monatik (@monatik_official) on

Також Дмитро звернувся до сина в майбутньому.

"Даня, цілком можливо, одного разу ти зареєструєшся тут і обов'язково, з властивою тобі цікавістю, доскролишь до цього поста! Тому я пишу це і тут, щоб ти почитав і згадав, який ти справжній, скромний, сильний, щасливий, чистий душею і самий-самий чесний! Я пишаюся тобою, як сином, пишаюся тобою, як старшим братом, пишаюся тобою, як другом. Завжди будь гідним! З першим ювілеєм Тебе, наш старшенький Даня", - написав Монатік.