Український виконавець і хореограф Дмитро MONATIK дуже мило і зворушливо привітав свого сина Данила з Днем Народження.

На своїй сторінці в Instagram артист опублікував фото з сином і супроводив їх теплими словами, які вразили шанувальників Дмитра.

"Одного разу на моє запитання тобі чотирирічному:" ким ти хочеш стати, коли виростеш?", ти дав відповідь, яка рухає мною по сьогоднішній день і буде це здійснювати в моїй свідомості, поки я є на землі. Ти відповів:"татом"... Я тоді відчув щось, чого ніколи не відчував раніше, щось, що намагаюся відшукати в собі, кожен раз, коли душа на частини рветься і світ намагається збити з ніг. Коли сірим-сіро, брехня і здається проблема переходить в статус "глобальної", я згадую твої слова такого маленького, але вже з такими розумними очима, питаннями та відповідями, і всі проблеми стають просто піною від хвиль такого красивого океану, ім'я якому життя", – написав артист.

Також Дмитро звернувся до сина в майбутньому.

"Даня, цілком можливо, одного разу ти зареєструєшся тут і обов'язково, з властивою тобі цікавістю, доскролишь до цього поста! Тому я пишу це і тут, щоб ти почитав і згадав, який ти справжній, скромний, сильний, щасливий, чистий душею і самий-самий чесний! Я пишаюся тобою, як сином, пишаюся тобою, як старшим братом, пишаюся тобою, як другом. Завжди будь гідним! З першим ювілеєм Тебе, наш старшенький Даня", - написав Монатік.