Російська актриса театру і кіно, зірка серіалу «Інтерни» Христина Асмус повідомила, що підчепила алергічний дерматит.

Про це знаменитість повідала на своїй особистій сторінці в «Instagram».

Так, Христина зазначила, що лікарі не можуть сказати, де вона могла заразиться, проте вже призначили лікування, і закликали її поки не користуватися косметикою.

«У мене виявився алергічний дерматит.Через що конкретно припустити важко. Лікар сказав, що наклалися і пекельні графіки, і прийняття антибіотиків.Виписали купу всього, але головне треба утриматися від косметики. А у мене зйомки летять, репертуар в театрі розписаний і покази «китобою» з обговоренням. Сподіваюся за добу мій організм екстрено візьме себе в руки", - написала Асмус.

Шанувальники стали активно підтримувати знаменитість. Багато писали позитивні відгуки, бажаючи актрисі скоріше одужати.

Христина Асмус
Христина Асмус

"Якщо ви і далі будете думати, що ваш організм за добу візьме себе в руки, то в майбутньому нічого хорошого з цього не вийде. Бережіть себе", - пише pol_bich.

"Організм екстрено не візьме себе в руки, поки голова Христини не візьме відпустку!!!",- радить gagarinskay.

"Це, швидше за все, через приватне носіння маски... Всі вчителі на нього скаржаться, так що будьте акуратніше", - здогадується takayavotmi.

"Антибіотики ще та зараза, начебто і лікуватися потрібно, але реакція не передбачувана. Я теж постраждала одного разу, тепер п'ю їх дуже рідко і багато води, щоб швидше виходили з організму", - припускає makhnitskayalina.

"Треба здоров'я берегти, а не чекати від організму чудес. Імунітет вже ніякої. Антибіотики вбивають все живе, в тому числі корисне. Дисбактеріоз-часта причина алергічних реакцій", - пише f_w_natali.