Російська актриса театру і кіно, зірка серіалу «Інтерни» Христина Асмус повідомила, що підчепила алергічний дерматит.

Про це знаменитість повідала на своїй особистій сторінці в «Instagram».

Так, Христина зазначила, що лікарі не можуть сказати, де вона могла заразиться, проте вже призначили лікування, і закликали її поки не користуватися косметикою.

View this post on Instagram

Кто ждал новостей. У меня оказался аллергический дерматит 😭 Из-за чего конкретно предположить трудно. Врач сказал, что наложились и адские графики, и принятие антибиотиков 💊 Выписали кучу всего, но главное надо воздержаться от косметики 😳🤷🏼‍♀️ А у меня съёмки летят, репертуар в театре расписан и показы «Китобоя» с обсуждением 🌟 Надеюсь за сутки мой организм экстренно возьмёт себя в руки)))) 🙈 Кстати, по поводу «Китобоя» 🎞 9 октября в кинотеатре «Октябрь» очень важный день!! 💥 Будет специальный показ фильма с обсуждением после! С режиссёром Филиппом Юрьевым, продюсером Алексеем Учителем и мной))) 🤩 Модератор: Антон Долин 💣 Фильм, который взял Гран-при в программе авторского кино на Венецианском кинофестивале (!!!!) и 3 награды на Кинотавре! 🏆 Кинотеатрам сейчас оооооочень тяжело, приходите обязательно!! Но не забываем про меры предосторожности! 😷 Ну и фоточки запилим в масках, куда ж без этого ))))) 💋 Мне сейчас как раз только в маске ходить 😫😫😫 9 октября в 20:00 к/т Октябрь 🍿 Специальный показ фильма “Kitoboy” Билеты по ссылке в шапке профиля! ☝🏻

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

«У мене виявився алергічний дерматит.Через що конкретно припустити важко. Лікар сказав, що наклалися і пекельні графіки, і прийняття антибіотиків.Виписали купу всього, але головне треба утриматися від косметики. А у мене зйомки летять, репертуар в театрі розписаний і покази «китобою» з обговоренням. Сподіваюся за добу мій організм екстрено візьме себе в руки", - написала Асмус.

Шанувальники стали активно підтримувати знаменитість. Багато писали позитивні відгуки, бажаючи актрисі скоріше одужати.

Христина Асмус
Христина Асмус

"Якщо ви і далі будете думати, що ваш організм за добу візьме себе в руки, то в майбутньому нічого хорошого з цього не вийде. Бережіть себе", - пише pol_bich. 

"Організм екстрено не візьме себе в руки, поки голова Христини не візьме відпустку!!!",- радить gagarinskay. 

"Це, швидше за все, через приватне носіння маски... Всі вчителі на нього скаржаться, так що будьте акуратніше", - здогадується takayavotmi. 

"Антибіотики ще та зараза, начебто і лікуватися потрібно, але реакція не передбачувана. Я теж постраждала одного разу, тепер п'ю їх дуже рідко і багато води, щоб швидше виходили з організму", - припускає makhnitskayalina. 

"Треба здоров'я берегти, а не чекати від організму чудес. Імунітет вже ніякої. Антибіотики вбивають все живе, в тому числі корисне. Дисбактеріоз-часта причина алергічних реакцій", - пише f_w_natali.