Організатори шоу "Танці з зірками" натякнули, що на паркет може повернутися пара Олега Винника та Олени Шоптенко. Відповідний запис з'явився в Instagram телепроекту.

Відзначається, що за Винника заступилися багато зірок, які брали участь в шоу, — Женя Кот, Слава Камінська, Санта Дімопулос, Аніта Луценко і Яна Цибульська.

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

Автори поста ж радять дочекатися ефіру шоу, щоб розставити крапки на і.

Однак, судячи з коментарів, які набрали найбільшу підтримку користувачів, багато хто вважає, що подібне виборче рішення буде несправедливим.

"Це буде абсолютно несправедливо! Люди всі ці тижні орали, викладалися, вчилися, а тепер хтось повинен буде поступитися своїм місцем. Мало того, що його і так все тягнули, давайте без лукавства, танцює він так собі, а тепер ще й це! Шоу втрачає свою об'єктивність!» — - написала aleksandrachernobai.

"Добре фінал буде називатися" Винник і той хто пройшов всі тижні". Просто нехай в наступному сезоні будуть», - закликала angelochka_angelochek

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

"Маячня!!! Після того як виганяють, кожного учасника, багато фанатів пишуть, нехай його повернуть і нікого не повертають! Але саме після Винника нібито такий ажіотаж, чесно кажучи не бачила, як описати, що прям стільки коментарів за його повернення! Ні про що цей сезон, не збираюся його дивитися! Тільки шоу, від танців нічого вже не залишилося", - не стримує емоцій tatiana_rychak.

"Особисто моя думка, правила є правила, і якщо ви вже дискваліфікували цього гравця, то повертати його на прохання зірок і деяких фанів (хоч більшість була проти) — це неправильно», — пише vygrann.

Олег Винник та Михайло Поплавський
Олег Винник та Михайло Поплавський

А користувач з ніком "dubroo_z_r_z09 «і зовсім зазначив, що побачив провісник повернення Винника в» вильоті" з шоу пари Тараса Цимбалюка і Яни заєць.

«Вигнали Тараса, щоб повернути Винника. Шоу", - обурився він.

І лише "krasotulka_ha" згадала про хворобу Шоптенка і Винника, закликавши організаторів шоу "дати їм спокійно долікуватися".