З віком печінка все гірше і гірше виконує свої захисні функції, як і інші органи організму. Вона потребує посиленого відновлення рівня глутатіону.

Продукти, які допоможуть печінки, перерахував турецький лікар ОнурЯпрак в інтерв'ю виданню Sabah.

Печінка виконує велику кількість різних функцій, серед яких:

  • розщеплення надходять в організм поживних речовин,
  • метаболізм білків, вуглеводів і жирів,
  • видалення потенційно токсичних компонентів.

Сильні удари по печінці завдають шкідливі звички - нездорове харчування, зловживання алкоголем і енергетичними напоями, малорухливість. Все це з часом призводить до пошкоджень і захворювань печінки.

Печінка, що містить досить глутатіону, може легше справлятися з впливом шкідливих факторів, проте через старіння його запаси в ній зменшуються. Рівень глутатіону дуже важливий.

"Глутатіон є незамінною амінокислотою, що виробляється в печінці і забезпечує її здатність до детоксикації. Ми можемо підтримувати високий рівень запасів глутатіону в нашому організмі за допомогою продуктів, що містять цистеїн, сірку, селен і вітамін С», – заявив доктор ОнурЯпрак.

Відновити рівень амінокислоти дозволить ряд джерел, які містяться в наступних продуктах:

  • Сірка: червоне м'ясо, риба, куряче м'ясо, броколі, капуста, цвітна капуста, часник, цибуля.
  • Вітамін С: полуниця, цитрусові, ківі, болгарський перець.
  • Селен: риба, бразильські горіхи, тунець, сардини, лосось, яйця, сир, печінка, насіння соняшнику, коричневий рис, пшениця, цибуля, часник, гриби.
  • Куркумін і силімарин: куркума, розторопша

"Найбільша допомога, яку ми можемо надати нашій печінці, - це утримання від нездорових продуктів і напоїв. Якщо відмовитися від шкідливого стилю харчування і перейти на середземноморську дієту, це істотно знизить детокс-навантаження на печінку», – резюмував медик.