Анастасія Сланевська, відома і виступає в Росії на сцені під псевдонімом Слава, вперше заявила про себе широкій публіці у 2004 році, коли випустила пісню "Люблю або ненавиджу".

Потім був англомовний альбом, участь у національному відборі на "Євробачення", зйомки у фільмах. Вона випустила п'ять платівок. Правда, її спів припадає до смаку не всім.

співачка Слава
співачка Слава

55 – річна Олена Етуш – вдова померлого півтора роки тому актора і педагога Володимира Етуша. Викладачка англійської мови прожила в шлюбі з артистом майже двадцять років. Олена Євгенівна завжди відрізнялася хорошим смаком і принциповістю суджень. Тому познайомившись з творчістю Слави та її 21-річної доньки Олександри не стала мовчати. Та й визначення "співачка" по відношенню до Слави вдова Етуша бере у лапки.

Господи! "Певица" Слава и ее дочка ПОЮТ??? Да они обе разговаривают ТАК, что хочется разбить телевизор! Только чтобы их не слышать больше никогда!

Posted by Elena Etush on Saturday, October 10, 2020

"Господи! "Співачка" Слава і її дочка співають?! Та вони обидві розмовляють так, що хочеться розбити телевізор. Тільки щоб їх не чути більше ніколи!"- емоційно написала Олена Етуш на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук".

Її здивування можна зрозуміти, адже Слава дуже експресивна, часто епатажна, такою ж виховала і дочку. Тому її своєрідна манера співу і стиль поведінки не всім близькі. "Наче вона в унітаз мордою розмовляє – пояснила своє здивування Етуш. - А у дочки ще й дефекти мови. А манера говорити – ніби їх тільки вчора з смітника вивезли".

співачка Слава
співачка Слава

Підписники сторінки Олени Етуш згодні з її досить різкою оцінкою. "Я думала, у мене однієї такі емоції", "Там чоловічий бас, а не голос", "Котячий концерт" – коментують солідарні люди резонансний пост Олени Етуш.