Український співак і телеведучий Володимир Дантес розповів про свої зради другій половині.

Так, в ефірі програми «ж F*CKTOR", яка виходить на YouTube знаменитість зазначив, що раніше через популярність йому "зірвало вежу", і тоді йому здавалося, що він всім потрібен.

Надя Дорофеєва та Володимир Дантес
Надя Дорофеєва та Володимир Дантес

Дантес в минулих відносинах ходив на ліво, і відкрито про це говорив. У той же час Володимир поспішив підкреслити, що зараз він став дорослим і все кардинально змінилося.

За словами музиканта, він ніколи не зраджував і не змінить Наді Дорофєєвої.

«У мене зради відсутні на даному етапі життя. У попередніх відносинах були і я це говорив не раз... Це залежить від різного етапу твого життя. Я позбувся невинності в 20 років. Через якийсь час я став популярним. Я був тоді в якихось стосунках, але у мене зірвало вежу. Мені здавалося тоді, що я всім потрібен, всі хочуть мене. Я поступав тоді як свиня. Я займався бл * дством. Мені, напевно, чогось не вистачало", - висловився Дантес.

Знаменитість також зізнався, що він не цінував попередні відносини, більш того, він не відчував провину за свої вчинки.

Нагадаємо, раніше Дантес в інтерв'ю для YouTube-шоу 2popodcast відверто заявив, що про поповнення в родині вони з коханою поки не думають.

Знаменитість зізнався, що вони поки не поспішають з народженням первістка і зараз приділяють час розвитку своїх відносин і творчості.