Невістка телеведучої Оксани Марченко і політика Віктора Медведчука Катерина, на весіллі якої «засвітився» Олег Винник, показала в соцмережах, як вона виглядає без макіяжу і при повному «параді».

весілля пасинка Медведчука
весілля пасинка Медведчука

Фото "до" і "після" вона показала в сторіз в Instagram.

Катерина, що стала дружиною пасинка Медведчука Богдана, - модель і блогер. У сторіз вона також виклала кілька коротких відео з церемонії одруження. На першому Богдан і Катерина, на якій було шикарне плаття і довга фата, йдуть до сцени.

На другому-пара стоїть на сцені. На цих кадрах можна помітити Оксану Марченко і Віктора Медведчука, що сидять в перших рядах і аплодують.

дружина пасинка Медведчука
дружина пасинка Медведчука

До речі, Оксана Марченко відразу ж після того, як стала свекрухою, завоювала любов своєї невістки. Так, Катерина у віршах подякувала їй за виховання сина і назвала другою мамою.

Раніше Українці писали, що 10 жовтня, дружина скандального українського політика Віктора Медведчука Оксана Марченко одружила свого сина Богдана.

Про це стало відомо з особистого аккаунта знаменитості в «Instagram».

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Сьогодні в нашій родині свято. Весілля нашого сина. Отже, приймаємо привітання", - говорила на одному з відео Дружина скандального і одіозного політика Віктора Медведчука-Оксана Марченко.

Так, журналістам вдалося дізнатися, що коханою Богдана стала якась Катерина. Про дівчину мало відомо, тільки те, що вона фотограф, модель і блогер.

У той же час поки не відомо, де відбулося пишне торжество. Однак, судячи з історій Марченко, на весілля грошей не шкодували.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Судячи з роликів Марченка, весільний зал з високими стелями прикрашали величезні композиції з живих квітів, а розважали гостей запрошені зірки українського шоу-бізнесу на спеціально змонтованій сцені.

Для молодят та їх гостей виступав Олег Винник, який виконав свій хіт» Здрастуй, наречена", Світлана Лобода, Макс Барських, Вєрка Сердючка з мамою, а також піаніст-віртуоз Євген Хмара.