Старша дочка співачки Олі Полякової Маша, яка дуже схожа на зіркову матір і радує її вокальними даними, зустрічається з хлопцем.

Читайте нас у Google News!

Вона не приховує дружбу з хлопцем на ім'я Андрій і ділиться фото з ним в соціальних мережах.

пост в Instagram Маші Полякової
пост в Instagram Маші Полякової

На нових знімках в Instagram молоді закохані позують в пристрасних обіймах один одного.

Оля в курсі серцевих справ старшої дочки і, схоже, не проти її відносин з Андрієм. У всякому разі, так вона реагує в коментарях під фото.

пост в Instagram Маші Полякової
пост в Instagram Маші Полякової

Нещодавно молодшій доньці Поляковій виповнилося 12 років. З цього приводу влаштували свято з стилі диких джунглів, а в якості подарунка дівчинці піднесли живу ящірку.

Раніше Українці писали, що донька Олі Полякової - Марія Полякова якій 15 років, піддалася критиці користувачів мережі Instagram.

Марія виклала на свою сторінку досить провокативне відео з ванної кімнати.

Марія Полякова
Марія Полякова
Марія Полякова

На оприлюднених кадрах можна побачити, як Марія, стоячи під душем, спокусливо наспівує пісню Wake up in the sky.

Підписники тут же почали обговорювати побачене. Багато з них звинуватили Марію в непристойній поведінці, нібито дівчині її віку ще рано публікувати подібні публікації: "Нема слів", "Гидко!", "Жах", "Мала ще для таких відео", "Вульгарно...", "Яке майбутнє чекає на нас з такою молоддю?".

Нове відео Маші не обійшла увагою і її зоряна мама: «Маша! Йди спати ! Завтра в школу », - зазначила в коментарях під публікацією Полякова, додавши смайлик зі смішною пикою.

Не дивлячись на невелику аудиторію Маша досить часто публікує провокативні фото та відео, нещодавно Марія викладала фото з відпочинку біля басейну.

Марія Полякова біля басейну
Марія Полякова біля басейну
Марія Полякова біля басейну