Філіп Кіркоров як Фігаро заробляє і тут, і там. Що робити, якщо часи на дворі непрості, а особливо для артистів. Деякі навіть закликають фінансово допомогти їм.

Але тепер шанувальники можуть видихнути і не хвилюватися за свого улюбленця – на хліб найближчим часом йому вистачить. Співак знявся в рекламі болгарського перцю.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров має свій власний шоурум, активно розвиває соцмережі, знімається в кліпах. Тепер же його показують і в рекламі. Сценаристи ролика постаралися на славу, і рядки з відео цитують всі кому не лінь.

"Ось тепер заживу без турбот, великий перець мій радує рот", - рапортує Кіркоров в рекламі.

Передплатники навперебій почали коментувати відео. Звичайно, не обійшлося без жартів на тему орієнтації артиста.

"Я так розумію це офіційний камінг-аут?"- пишуть у телеграм-каналах.

Філіп Кіркоров та Ані Лорак
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Поп-королю плювати на випади недбайливих хейтерів. Грошик капає, а це головне. До речі, нещодавно в мережу просочилася інформація про ще одну статтю доходів артиста. За даними ЗМІ, один виступ Філіпа Кіркорова на приватному заході коштує близько шести мільйонів рублів.

У період пандемії коронавірусу артисти заробляють як можуть. Багато хто став погоджуватися виступати навіть дистанційно за гроші, як, наприклад, Любов Успенська. Деякі пропонували привітати рідних по телефону за невелику плату. Все це на тлі інформації про шалені доходи зірок здавалося фантастикою.