Співачка Оля Полякова в прямому ефірі з головою Харківської ОДА Олексієм Кучером обговорила скандал з концертом до Дня вчителя, який пройшов в обласному центрі.

Як відомо, на концерті Полякової 3 жовтня в Харкові не дотримувалися протиепідемічні заходи. На шоу зібрався величезний натовп, люди танцювали без масок, обіймалися.

Оля Полякова
Оля Полякова

Поліція Харкова відкрила кримінальне провадження. У ЗМІ з'явилися публікації про те, що»Полякова потрапила в кримінальну справу".

Харківський губернатор запевнив, що кримінальна справа заведена, але не щодо Олі Полякової.

Кучер нагадав, що останнім часом Харківська область залишається в лідерах за кількістю хворих коронавірусом. Хоча він і розуміє, що артистам потрібно працювати і заробляти, але ситуація така, що необхідно дотримуватися обмежень.

Він також зазначив, що зараз обласна влада робить все, щоб не проводити заходи з великим скупченням людей.

Полякова наполягала на тому, щоб артисти і представники влади виробили зрозумілі правила. Вона просить дозволити представникам шоу-бізнесу проводити концерти і закликає при цьому дотримуватися карантинних правил.

Нагадаємо, концерт Полякової часто наводять як наочний приклад, коли відстоюють необхідність заборони на всі масові заходи в Україні.