Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на можливе поповнення в родині. Цю тему артистка обговорила в програмі ЖВЛ на "1 + 1".

За словами Тіни, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Каже, що поки Веня приймає новини про появу сестрички або братика без особливого ентузіазму.

"Сестричку або взагалі дітей він поки що сприймає так: вони будуть брати його речі. Я думаю, ми доростемо до цього питання", - розповіла з посмішкою Тіна.

Вона додала, що син більш серйозно сприймає появу чоловіка в житті зіркової мами.

"А ось чоловік... Тут вже є конкуренція. Ми піднімаємо цю тему, він чи не бачить поки що людину, яка, на його думку і відчуттям, була б сильнішою за нього. Хоч він і маленький, він оцінює, як чоловік. Я дуже тонко дивлюся на ці речі і дозволяю йому висловлювати всі свої думки», — сказала Тіна Кароль.

Тіна Кароль з сином
Тіна Кароль з сином

Тіна раніше говорила, що в її житті є тільки один чоловік — її син. Зараз співачка готова будувати нові стосунки.

"Я допускаю таку думку. Дуже складно зараз про це говорити. Потрібно закохатися, щоб реально це сталося. Я можу закохатися, так. Час покаже, чи зможу я.я зараз така серйозна, розповідаю це, а потім — не зможу", — зізналася Тіна.

Нагадаємо, після смерті чоловіка Євгена Огіра в 2013 році Тіна Кароль довго залишалася одна, вона зосередилася на вихованні сина і творчості. Співачка добудувала заміський будинок, який вони облаштовували з чоловіком.