За словами української співачки Tarabarova (Світлани Тарабарової), ім'я для дочки вони з чоловіком режисером Олексієм Бондарем вибрали відразу, як тільки дізналися про другу вагітність.

Українська співачка Tarabarova (Світлана Тарабарова) назвала новонароджену дочку Марією. Про це вона написала 15 жовтня на своїй сторінці в Instagram. 

За словами співачки, вона дізналася про другу вагітність під час спільної поїздки з чоловіком режисером Олексієм Бондарем до Іспанії в січні 2020 року. 

"На екскурсії величним Sagrada Família біля статуї Діви Марії я розумію, що у мене токсикоз. Кажу Олексію:"Здається, ми станемо батьками вдруге". А він мені: "так! І дочку Марією назвемо". А я йому відповідаю:"згодна". Це єдине ім'я, яке мені подобається для дочки", - написала Tarabarova. 

Про те, що у них буде саме дочка, пара дізналася тільки через кілька місяців.

Співачка зазначила, що старшого сина назвали Іваном на честь діда її чоловіка.

View this post on Instagram

«Як ви назвали донечку ?» ⠀ Такої кількості запитань я давно не отримувала ))) І ми із задоволенням хочемо з вами поділитись 🙌 ⠀ З іменами наших дітей у нас взагалі цікава історія ☝🏻 ⠀ Івана ми назвали на честь дідуся Олексія - він був дуже важливою людиною у житті чоловіка, всім серцем Олексій мріяв назвати сина на честь дідуся, так і сталося 🙌 ⠀ І з донечкою був реально знак☝🏻 Барселона, 21 січня 2020 року - ми, такі щасливі ( незважаючи на буревій та шторм, пам‘ятаєте новини? ) на екскурсії величним Sagrada Família і тут біля статуї Діви Марії я розумію, що в мене токсикоз 😩 Кажу Олексію - здається ми станемо батьками вдруге 🤘🏻 А він мені - так! І дочку Марією назвемо❤️ А я йому відповідаю - згодна! Це єдине ім‘я, яке мені подобається для донечки 😊 ⠀ А через декілька місяців ми вже точно дізнались, що буде донечка😊 ⠀ Знайомтесь, друзі ) Наша мрія - МАРІЯ ❤️ ⠀ P.S.: 21 жовтня о 19:30 на каналі @m1ukraine прем‘єра найвідвертішого проекту у моєму житті, точніше це і є моє життя - реаліті #декретвженесекрет 😊 Ми знімали всі 9 місяців при надії. Було складно і весело водночас 😊 ⠀ Не пропустіть, ми познайомимося ще ближче 🤘🏻 ⠀ Нереальні фото з нашого першого фотосету повним складом від @elenponomaryova Дякую ❤️ ⠀ #СОНЕЧКО #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики

A post shared by @ tarabarova on