Співачка Ані Лорак не балує шанувальників подробицями про свої нові стосунки. Влітку минулого року Кароліна опублікувала в своєму Instagram фото з бойфрендом — 26-річним саунд-продюсером Єгором Глібом.

Ані Лорак та Єгор Гліб
Ані Лорак та Єгор Гліб

Ще один знімок пари з'явився 1 серпня 2019-го. Відтоді на сторінці Лорак в Instagram романтики не спостерігається.

Ані Лорак та Єгор Гліб
Ані Лорак та Єгор Гліб

Співачка публікує відео з концертів і репетицій, фотоспоминання про зустрічі з друзями, знімки з донькою і Селфі в незвичайній обстановці. Єгору на сторінці місця чомусь не знайшлося.

Все це дало привід злим язикам говорити, що пара охолола один до одного, але ці чутки легко спростовуються, якщо заглянути на сторінку до Єгора.

пост Єгора Гліба в Instagram
пост Єгора Гліба в Instagram

Він як і раніше регулярно публікує фото і відео з Кароліною, позначає її ініціалами AL і неодмінно доповнює сердечком.

пост Єгора Гліба в Instagram
пост Єгора Гліба в Instagram

Як писали Українці раніше, Ані Лорак трохи підтягувала своє фото в Інстаграмі і за розміром своїх "булок" стала схожою на відому Кім Кардашьян, яка ними непогано заробляє.

Хтось із шанувальників Ані Лорак витягнув на білий світ одне фото, виставлене співачкою в Інстаграмі.

Ані Лорак
Ані Лорак

На ньому красуня в чорному щільному корсеті з великим бантом і відкритими плечима, і сіро-білих брюках зі зміїним принтом. Взагалі, образ красивий, гармонійний, якби не одне «але».

Чи то крій штанів невдалий, чи то руки в кишенях створюють такий ефект, чи то з фотошопом переборщили, але попа у Лорак вийшла вельми об'ємна, абсолютно непропорційна до решти тіла. Співачку тут же порівняли з Кім Кардашьян, назвали бразильським ідеалом.

коментар під постом Ані Лорак
коментар під постом Ані Лорак

Якщо придивитися уважніше, то і голова сидить на плечах якось дивно. Шанувальники співачки злегка здивувалися такому перетворенню свого кумира. А ще сказали, що їй не йдуть губки качечкою – на Варнаву стає схожою.