Російський комік Максим Галкін потролив президента України Володимира Зеленського через всенародне опитування на місцевих виборах 25 жовтня.

Так, артист записав ролик, в якому, намагаючись говорити українською мовою, озвучив свої варіанти питань Зеленського до українців. Відео опубліковано в Instagram (щоб подивитися, доскролльте новина до кінця).

Максим Галкін потролив Зеленського
Максим Галкін потролив Зеленського

Від імені Зеленського Галкін поставив би українцям шість питань. У пародії "президент" нібито кілька разів виходить з кадру, щоб вжити "медичний канабіс" – таким чином комік висміяв питання Зеленського про легалізацію в Україні цієї речовини для зменшення болю у тяжкохворих.

Список "питань Зеленського" за сюжетом пародії виглядає так:

  • Чи потрібно ставити в кут депутатів, які погано поводяться?

  • Чи потрібно скоротити все населення України до 300 депутатів?

  • Чи підтримуєш ти легалізацію медичного канабісу в Україні для важкохворих політиків?

  • У 1687 році був опублікований перший закон Ньютона – закон всесвітнього тяжіння. Чи потрібно підняти на міжнародному рівні питання: або всі люди дотримуються цього Закону, або ніхто?

  • П'яте питання: Чи може президент влаштовувати такий референдум щотижня або тільки перед виборами?

  • Шосте питання: ти любиш реггі?

В кінці пародії Галкін в ролі Зеленського додав: "Підписуйтесь на всіх депутатів "Слуги народу" і отримай в подарунок медичний канабіс. За час правління, завдяки вашим переглядам моїх роликів, я отримав платинову кнопку YouTube. Це наша з вами спільна перемога!"