16 жовтня о 20: 20 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра 4-х серійної мелодрами "Мій улюблений ворог" виробництва StarLight Production.

Генеральний продюсер - Галина Балан-Тімкіна. Головні ролі виконали: Анна Васильєва, Роман Полянський, Марк Дробот, Фатіма Горбенко. Але Фатіми могло не бути в цьому серіалі через нещасний випадок, який стався влітку в Одесі.

Фатіма Горбенко
Фатіма Горбенко

Кінець літа 2020 видався насиченим подіями. Ми з батьками потрапили в ДТП по дорозі до дикого пляжу в Одеській області, де планували затестить нові сапборди. Слава Богу, батьки не постраждали, так як були пристебнуті і спрацювали подушки безпеки. А я, внаслідок зіткнення і будучи не пристебнутою на задньому сидінні, отримала множинні переломи кісток лицьового черепа,

Через пару днів Фатіма дізналася, що продюсер Галина Балан-Тімкіна і режисер Антон Азаров хочуть бачити її в новому серіалі для СТБ «Мій улюблений ворог».

Я прочитала синопсис, мене вразила героїня Лілія — такого суперечливого персонажа я ще не грала. Але я заборонила собі навіть мріяти про цю роль, адже мене чекала складна операція. Необхідно було зафіксувати відламки кісток в правильному положенні титановими пластинами. Прооперував мене блискучий щелепно-лицевий хірург Бабов Євген Дмитрович в Одеському військовому госпіталі. Окрема подяка начальнику відділення щелепно-лицевої хірургії Олені Кулібабі,

Незважаючи на те, що внаслідок сильного удару і хірургічного втручання обличчя було спотворене, лікарі і медсестри госпіталю дізнавалися мене по ролі Олени кореневої.

Фатіма Горбенко
Фатіма Горбенко

Цікавилися, чи вижив Жадан і чи буде третій сезон»кріпаком". Звичайно, мені було приємно, але я відчувала змішані почуття, оскільки розуміла, що до зйомок зможу приступити тільки після повного відновлення контуру обличчя, чутливості і мови. А це не раніше, ніж через кілька місяців, а то й півроку,

Але сталося диво-реабілітація йшла швидше, ніж очікувала актриса. До того ж, Галина Балан-Тимкіна і Антон Азаров до останнього не хотіли відмовлятися від кандидатури Фатіми, що вселяло в неї надію. Допомогло і те, що з різних причин зрушувався початок зйомок, а це дало час для відновлення. І після проб гриму було прийнято сміливе рішення затвердити Фатіму на роль Лілії.

Я граю Лілію Стоцьку - людину одержимого жагою помсти. Але гонитва за справедливістю стане для неї фатальною. Мене надихнув образ леді Ліліт з міфології-перша дружина Адама, могутня і зла спокусниця.

Шанувальники "Кріпосної" будуть ще більш щасливі, оскільки в серіалі партнером Фатіми є Марк Дробот, якого всі знають і люблять за роллю коханого Олени Кореневої Ніколя Дорошенко. Правда, у фільмі "Мій улюблений ворог" у них зовсім інша любов.