Комедійний актор і шоумен Ігор Ласточкін заявив, що терпіти не може чорні точки (комедони) на обличчі. Про це він написав 15 жовтня на своїй сторінці в Instagram.

"Скільки разів на день вмиваєтеся ви? Терпіти не можу чорні точки на обличчі! Коли бачу їх на обличчі співрозмовника, перестаю чути, що він мені говорить – виникає непереборне бажання впитися в обличчя і видавити їх! Я один такий? Що зі мною не так?"- ставить собі питання шоумен.

Фанати коміка оцінили його гумор і самоіронію, в коментарях миттєво почали жартувати над Ігорем: "не змивай чорні крапки на обличчі! Ти ж наша булочка з маком!!!", "З'єднай чорні точки лініями та подивися, що вийде!". Були й ті хто не обійшовся без негативу: "потрібно людей слухати коли ведеш діалог, а не дивитися на їх недоліки! А до бога вам ще далеко, давно ви жили в Павлограді! Пан Всевишній", "коли мужик так стежить за собою, всякі масочки для обличчя, креми... Одне питання, Як ви вижили в Україні?".

Раніше портал "Українці" публікував відверта розповідь Ігоря Ласточкіна про те чому він не йде в політику. Ігор поставив собі питання "чи є це ознакою наявності мізків, або навпаки їх відсутності?".