Лікарі назвали несподівану ранкову звичку, яка приносить більше шкоди, ніж користі, особливо для здоров'я. За даними лікарів з Німеччини, цей щоденний ритуал здатний привести до більшого поширення бактерій і білизняних кліщів, що своєю чергою може привести до появи або посилення алергії. Яка ранкова звичка є найшкідливішою - читайте нижче.

Профільні фахівці переконані, що найчастіше після пробудження люди поспішають заправити своє ліжко, але робити це категорично не рекомендується. Річ у тому, що білизна, з якого встала людина, ще якийсь час залишається вологим і теплим. Накривши його зверху ковдрою, створюється середовище, що сприяє розмноженню кліщів і різних хвороботворних мікроорганізмів.

Дана звичка особливо небезпечна для алергіків, але і здоровим людям від неї слід відмовитися. Після сну ліжко на час потрібно залишити не прибраної. При цьому медики рекомендують відкрити вікно. Потім можна відправитися в душ, насолодитися сніданком і тільки після цього заправити ліжко. Так буде набагато корисніше для здоров'я.

Тим часом можна придумати й будь-який інший ритуал. Для одного з них встати потрібно на кілька хвилин раніше, випити склянку лимонної води, виконати невелику зарядку, сходити в душ і, нарешті, заправити ліжко.

Другий за поширеністю шкідливою звичкою на думку лікарів є те, що багато людей пропускають сніданок. За даними лікарів, перенесення сніданку на час обіду в 70% випадків призводить до набору зайвої ваги, підвищеної стомлюваності та переїдання, що тягне за собою проблеми з ЖКГ.