Одного разу російський актор прокинувся знаменитим. Павло Майков більше не зміг ховатися від численних шанувальників після того, як на екранах з'явився багатосерійний фільм "Бригада".

Доля зіграла вельми злісний жарт з артистом. Як тільки проект почав приносить свої плоди, Павло Майков зник з поля зору фанатів і продюсерів.

серіал Бригада
серіал Бригада

Подейкують, що актора спіткало прокляття культового серіалу "Бригада". Майков не тільки втратив улюблену роботу, але і довгий час боровся з алкогольною залежністю.

Багато хто пов'язує тернистий життєвий шлях артиста з алкоголізмом. Інші ж впевнені, що Павлу з самого початку успіх давався вкрай важко.

Дійсно, Майков тільки з третього разу зміг вступити в ГІТІС. Він постійно підробляв, щоб дістати гроші на їжу. Павло довгий час обіймав посаду в ляльковому театрі і відвідував курси акторської майстерності.

серіал Бригада
серіал Бригада

Навіть після закінчення вищого навчального закладу ніхто не хотів брати новоспеченого актора в кінокартини і вистави. Першим кроком до популярності став мюзикл"Метро". Однак за весь спектакль у Павла не було жодної сольної партії.

Пізніше всі дізналися про Майкова як про "Пчьолу" з найгучнішої "Бригади". Артист не заперечував, що став жертвою зіркової хвороби, яка і угробила його талант.

Як тільки у Павла з'являвся вільний час, він починав зловживати алкоголем. Його життя не було наповнене світськими вечорами. Вона була схожа на затяжну прострацію.

серіал Бригада
серіал Бригада

"Мені було 26, тут така нестандартна ситуація. Але Бог мені швидко по голові дав: позбавив роботи. Мені складно сидіти і нічого не робити. Інакше різними дурницями захоплююся-починаю випивати", - відвертою зізнався "Пчьола".

Зараз Павло Майков повернувся до зйомок і роботи в театрі. Незважаючи на те, що більшість шанувальників не визнають інші проекти актора, він продовжує шукати себе в нових спектаклях і постановках.