У той час як більшість молодят беруть кредит на весілля або очікують фінансової допомоги батьків, забезпечені сім'ї можуть дозволити собі не тільки розкішну урочистість, але і справжню зірку в якості головного гостя вечора.

Ціни на виступ знаменитостей відрізняються в залежності від їх популярності, зайнятості та довжини вечора – мало хто покличе співака дати цілий концерт, але заспівати пару-трійку улюблених пісень попросять. Так у скільки ж обійдеться таке запрошення? Ціни вважаються зовсім не в рублях і не в гривнях.

Вєрка Сердючка

Вєрка Сердючка
Вєрка Сердючка

Мабуть, найпопулярніша зірка, із задоволенням роз'їжджає по весіллях - улюблена всіма Вєрка Сердючка. Щоб почути заводні хіти Андрія Данилка в його сценічному образі разом з беззмінною мамою доведеться віддати від 30 до 50 тисячі доларів.

Холод артист, судячи з усього, не любить – взимку ціни ростуть удвічі, та й "погуляти від душі" в снігу складніше.

Дядя Жора

Дядя Жора
Дядя Жора

Серед провідних величезною популярністю користується чарівний дядько Жора. Його вміння забезпечити всім гарний настрій всього декількома фразами цінується дуже високо і досить дорого – від 3000 доларів за перші 5 годин заходу і далі "зверху" за кожен наступний.

Валерій Меладзе

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Головних жіночих фаворитів яких можуть дозволити собі дуже небагато: за кілька романтичних пісень Валерія Меладзе в його особистому виконанні доведеться віддати понад 60 тисяч доларів.

Зате можна не сумніватися, що весь зал від малого до великого не залишиться байдужим ні до ліричних мелодій, ні до заводних хітів.

Філіп Кіркоров і Микола Басков

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Зірка за виступ на весіллі і зовсім просить 75 тисяч доларів – але "королю естради" складно висунути претензії за таку ціну.

Микола Басков
Микола Басков

Зате його більш молодий колега, Микола Басков, висуває прайс трохи "скромніше" - всього 50 тисяч.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

До охочих почути життєствердні пісні Віри Брежнєвої та просто помилуватися на цю прекрасну блондинку вона приїде всього за 35 тисяч доларів. Правда, співачок такого типажу кличуть на весілля рідко - наречені не хочуть ризикувати.

Дан Балан

Дан Балан
Дан Балан

Якщо хтось захоче запросити на своє весілля харизматичного молдавського барда, то Дан Балан завжди на телефоні - його виступ на весь вечір обійдеться в 30 тисяч доларів. Дан, душевний хлопець, може навіть переробити та влитися в веселощі, забезпечивши відмінну атмосферу.

Тіна Кароль

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль, якій приписують роман якраз з попереднім артистом, готова виступати всього за 15 тисяч доларів. Вона зараз менше виступає на корпоративах і святах, концентруючись на естрадних проєктах.

Настя Каменських

Настя Каменських
Настя Каменських

45-хвилинний виступ гарячої красуні обійдеться в $20 тисяч. Технічний і побутовий райдер прораховується додатково!

Час і скло

група " Время и Стекло"
група " Время и Стекло"

Популярні в Україні й молоді "Время и Стекло" будуть запалювати весь вечір за 25 тисяч сучасними піснями. Тільки ось невідомо, як довго їх ще можна буде замовити на весілля разом, адже дует вирішив зайнятися своїми сольними кар'єрами.

Світлана Лобода

Світлана Лобода
Світлана Лобода

На сьогодні - вона входить до трійки найдорожчих артистів, згодних виступати на весіллі. Її прайс становить €100 тисяч плюс витрати на райдер і транспорт.

Більше просять тільки Гарік Сукачов і група недоторкані – €120 тисяч, група Ленінград і Сергій Шнуров €130 тисяч. Може заспівати й Алла Пугачова - ціна обговорюється індивідуально, але не менше €150 тисяч.