Співачка Alyosha, дружина Тараса Тополі, опублікувала фотографії своїх синів Романа та Марка.

Відправляти дітей до школи дуже важко. Дітлахи взагалі не хочуть вилазити з теплого ліжка, збиратися до школи. Про цю проблему знають всі батьки. Відома співачка Alyosha опублікувала фото своїх синочків Романа та Марка в дуже милих однакових шапках з надписом «Positive». За її думкою, саме цей елемент має мотивувати дітей збиратися на навчання.

Якщо розглядати фото, можна зрозуміти, що гарний настрій завдяки шапочці отримав лише старший семирічний син Альоші та Тараса. Роман виглядає дійсно дуже радісним, всміхається на світлині. Марк не виглядає оптимістично, тож аксесуар на нього ніяк не вплинув. Можливо, вся дитяча безтурботність для нього лише попереду.

Тарас Тополя – фронтмен відомого гурту «Антитіла». Він одружився з Alyosha ще 7 років тому. Нещодавно в подружжя народилася ще й донечка Марія.

Нещодавно співачка викладала до соціальної мережі Інстаграм милі фото зроблені під час виписки з пологового будинку, де вона стала мамою донечки. На світлині співачка зі своїм чоловіком, родиною та довгоочікуваною донькою виглядає дуже щасливою.