32-річний український співак Володимир Дантес розповів в Instagram про батька, правоохоронця Ігоря Гудкова, який пішов з життя 10 років тому. Артист також показав фотографію тата в молодості.

"Я часто жартую про наші відносини з батьком, оскільки максимально намагався привернути його увагу різними способами. Зазвичай - вивести його з себе, щоб він розлютився і лаявся зі мною. Ну тому що його було мало в моєму житті. А так вся увага виключно для мене. Він працював як віл. Я прокидався, а він йшов на роботу, засипав, а він тільки повертався з неї", - згадав артист.

Відносини з батьком у Дантеса зміцнилися, коли він подорослішав.

"Я обожнював і пишався татом. Але зв'язок мій з ним з'явився десь в 16 років. Пам'ятаю, на день народження він мені подарував годинник. Для мене це виглядало, як квиток у доросле життя, де ми з батьком кореша, і з-за дитячого столу мене пересадили за дорослий", - зізнався Дантес.

За словами Дантеса, його батько рідко був самим собою.

"Тато був досить закритий. Напевно, через свою роботу. Але в моменти розкріпачення це був самий відв'язний у світі батько. Я знав, що в юності він був бунтарем, обожнював рок-н-рол і ходив в кльошах. Тому в найближчих компаніях все животи надривали від його жартів, він танцював і не соромився нікого, грав у футбол проти корови (це реальна історія) і програвав))) коротше, той ще персонелла))) але в мої 22, а його 50 він пішов... Швидко, безболісно... Хоча, здавалося б, людина кожен день о 5 ранку біг на стадіон, був здоровий, як ведмідь, сильний і моложавий, але... нагорі, мабуть, такі теж потрібні", - написав Дантес.

Співак зізнався, що жартує про смерть, щоб не ятрити душу.

"10 років я тільки закриваюся жартами про батька і його смерть, так простіше і легше. Але всі ці 10 років ловлю себе на думці, що дуже хочеться з ним поговорити. Мені, егоїстові, мало було нашого спілкування. Ми ж тільки почали бути корешами... Будь мені другом. Будь там щасливий))) P. S. Сподіваюся, там, де він зараз, є Інтернет, і він це прочитає", - додав Виконавець.

Батько Дантеса
Батько Дантеса

У коментарях Дантеса підтримали фанати. Вони розповіли, як пережили смерть близьких.