Співачка Маша Распутіна в новому інтерв'ю «Співбесідникові» розкритикувала колег по сцені.

За словами 56-річної Распутіної, нові артисти їй не подобаються. "По сцені скачуть безголосі і бездумні мавпи. Те, що зараз на плаву, - жахливо, все на низькому рівні. Знищують в духовному плані нашу молодь", - переживає Маша.

Сучасне кіно Распутіну теж не влаштовує. "На чому зараз виховуються наші діти? Бездуховність у всьому: і в музиці, і в кінематографі", - поділилася артистка, додавши, що вважає за краще дивитися боллівудським фільми і турецькі серіали.

Маша Распутіна початку музичну кар'єру в кінці 1980-х. Виконавиця хітів «Я народилася в Сибіру», «Синій понедельнічек», «Роза чайна» і ін.

Раніше стало відомо, що співачка Маша Распутіна спростувала чутки про те, що її 19-річна дочка Марія могла пропасти.

У бесіді з виданням «Старх» вона відреагувала на скарги подруги дівчини Христини про те, що Марія нібито не виходить на зв'язок.

За словами Распутіної, у її дочки все добре, вона дотримується режиму самоізоляції у зв'язку з пандемією коронавируса.

«Я дійсно читала повідомлення дівчата, що розшукує мою дочку. У віці Маші всяке трапляється. Бути може, вона просто не хоче спілкуватися з цією подругою, тому не виходить з нею на зв'язок », - припустила зірка. Сама співачка в самоізоляції займається спортом, читає книги і дивиться турецькі серіали.