Крістіна Орбакайте з чоловіком Михайлом Земцовим тримають дитину на руках. Судячи з усього, знімок був зроблений після того, як співачка втретє стала матір'ю.

Читайте нас у Google News!

Кадр з'явився на фанатській сторінці Алли Пугачової в "Instagram". "Щасливі батьки з маленькою Клавочкою", - свідчить підпис під фотографією.

Крістіна Орбакайте 1996 рік
Крістіна Орбакайте 1996 рік

Шанувальники зіркової сім'ї розчулилися зворушливому знімку. "Миру і добра у ваші серця. Бережіть себе", "красиві і щасливі батьки", " щастя грати неможливо! Воно або є, чи ні! Ось воно-очевидне!"- прокоментували пост підписники.

Нагадаємо, що Крістіна Орбакайте і бізнесмен Михайло Земцов разом з 2005 року. Дочка Клава народилася в сім'ї в березні 2012 року в Майамі. Вона відвідує школу в США. При цьому внучка Примадонни іноді приїжджає в гості до бабусі, де грає з її молодшими дітьми Лізою і Гаррі Галкіним.

Крістіна Орбакайте повернулася з відпустки, яку провела в Америці. Однак вигляд артистки насторожив її шанувальників-вона дуже схудла. Співачка поділилася в своєму Instagram-акаунті знімком в облягаючому рожевому платті. Вона заявила після довгої перерви в роботі, що знову "готова до праці і оборони".

Нагадаємо, у виконавиці є ще двоє синів: Микита і Дені. Першого вона народила від колеги Володимира Преснякова, а другого – від підприємця Руслана Байсарова.