Зірка серіалу" Дикий ангел " показала відверте фото. Життя Наталії Орейро круто змінилося після народження сина.

Читайте нас у Google News!

Знаменитість розповіла про епізод з минулого, який закарбувався в її пам'яті назавжди. У 2012 році Наталія Орейро брала участь у Каннському кінофестивалі. Артистка представляла фільм"Підпільне дитинство".

Наталія Орейро
Наталія Орейро

До Франції знаменитість прилетіла разом з сином Мерліном Атауальпою. За словами зірки серіалу" Дикий ангел", це була перша подорож її спадкоємця. Судячи з усього, артистка не змогла залишити маленького сина вдома в Аргентині, так як той був на грудному вигодовуванні.

"Я пройшлася по червоній доріжці і, ще до того, як закінчиться Захід, втекла, тому що прийшов час його годувати", – згадала Наталія Орейро в особистому "Instagram".

Наталія Орейро
Наталія Орейро

Малюк чекав артистку в номері готелю. "Увійшла в кімнату, скинула сукню і сіла з ним... Наш світ зупинився в цю мить нескінченної любові", - повідала зірка серіалу"Дикий ангел".

Артистка опублікувала сміливе фото, зроблене в той день. У кадрі оголена Наталія Орейро розташувалася на балконі з видом на французьку Рів'єру. Зірка латиноамериканської мильної опери годує маленького спадкоємця грудьми.

View this post on Instagram

⁣ Fue el primer viaje como mamá de Ata. Festival de Cannes, Hotel Martinez frente a la Riviera francesa. Hice la pasada sobre la alfombra roja para la película "Infancia clandestina" y me fui corriendo antes del final porque era la hora de su "tetita". Subí las escaleras volando con los zapatos en la mano, entré a la habitación, tiré el vestido y me senté con él...nuestro mundo se detuvo en ese instante de amor infinito. Feliz día de las madres todos los días a todas las madres. - Каннский кинофестиваль, Отель Мартинес, с видом на Французскую Ривьеру. Это было первое путешествие Аты. Я прошлась по красной дорожке, представляя фильм «Подпольное Детство», и быстро, ещё до того, как закончится мероприятие, убежала, потому что пришло время его кормить. Я поднялась по лестнице с туфлями в руках, вошла в комнату, скинула платье и села с ним... наш мир остановился в этот миг бесконечной любви. Счастливого Дня всем матерям сегодня и каждый день.

A post shared by Natalia Oreiro|Наталия Орейро (@nataliaoreirosoy) on

Більшість шанувальників позитивно відреагували на інтимні фото актриси "Дикого ангела". Тим часом не обійшлося без критики.

"Я вважаю що такі особисті фотографії негарно виставляти😉 (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", " якщо ти вся в жирних складках, то так. А якщо ти Ната, то можна))", " це справа кожного, хоче виставляє, хоче не виставляє😉", " я не дуже зрозуміла. Наті народила другу дитину чи що??"- міркували Російські шанувальники Наталії Орейро.