Зірка серіалу" Дикий ангел " показала відверте фото. Життя Наталії Орейро круто змінилося після народження сина.

Читайте нас у Google News!

Знаменитість розповіла про епізод з минулого, який закарбувався в її пам'яті назавжди. У 2012 році Наталія Орейро брала участь у Каннському кінофестивалі. Артистка представляла фільм"Підпільне дитинство".

Наталія Орейро
Наталія Орейро

До Франції знаменитість прилетіла разом з сином Мерліном Атауальпою. За словами зірки серіалу" Дикий ангел", це була перша подорож її спадкоємця. Судячи з усього, артистка не змогла залишити маленького сина вдома в Аргентині, так як той був на грудному вигодовуванні.

"Я пройшлася по червоній доріжці і, ще до того, як закінчиться Захід, втекла, тому що прийшов час його годувати", – згадала Наталія Орейро в особистому "Instagram".

Наталія Орейро
Наталія Орейро

Малюк чекав артистку в номері готелю. "Увійшла в кімнату, скинула сукню і сіла з ним... Наш світ зупинився в цю мить нескінченної любові", - повідала зірка серіалу"Дикий ангел".

Артистка опублікувала сміливе фото, зроблене в той день. У кадрі оголена Наталія Орейро розташувалася на балконі з видом на французьку Рів'єру. Зірка латиноамериканської мильної опери годує маленького спадкоємця грудьми.

Більшість шанувальників позитивно відреагували на інтимні фото актриси "Дикого ангела". Тим часом не обійшлося без критики.

"Я вважаю що такі особисті фотографії негарно виставляти😉 (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", " якщо ти вся в жирних складках, то так. А якщо ти Ната, то можна))", " це справа кожного, хоче виставляє, хоче не виставляє😉", " я не дуже зрозуміла. Наті народила другу дитину чи що??"- міркували Російські шанувальники Наталії Орейро.