Особистий фотограф Алли Пугачової поділився ретро-знімком з молодими Надією Бабкіної та її колегою. Шанувальників порадував екскурс в минуле.

Роман Родін розмістив фото в своєму "Інстаграм". У кадрі Надія Бабкіна позує в білій футболці, а Софія Ротару в темному вбранні і модних в той час сонцезахисних окулярах.

Фотограф зазначив, що продовжує публікувати серію історичних кадрів "з далеких дев'яностих років". Він додав, що зірки російської естради на даному знімку знаходяться в Америці.

У фоловерів пост Родіна викликав бурю емоцій. "Надя і Софа", "Наші красуні. Як завжди, чудові", - висловилися користувачі соцмережі.

Відзначимо, що 70-річна Надія Бабкіна на два роки молодший Софії Ротару. Примітно, що в дев'яностих роках виконавиці дружили і часто з'являлися на одних заходах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Надія Бабкіна вирушила до Криму, залишивши свого коханого Євгена Гора одного. Компанію народній артистці склав молодий чоловік. Шанувальники запідозрили, що у артистки новий роман. Нещодавно вона опублікувала фото, на якому зображена з таємничим незнайомцем.