Новою гостею шоу "Доля людини" стала зірка фільму "Сімнадцять миттєвостей весни" і перша дружина Андрія Миронова Катерина Градова. У бесіді з Борисом Корчевніковим вона розкрила подробиці смертельної хвороби актора.

Пара зустрілася на початку 70-х.відносини розвивалися дуже швидко, і вже через три тижні після знайомства артист зробив дівчині пропозицію. Хлопці одружилися в колі друзів і близьких, без зайвої суєти. За словами Катерини Градової, Андрій Миронов був прекрасним чоловіком.

Андрій Миронов
Андрій Миронов

Він хотів, щоб вдома його чекала дружина, а не зірка, тому актриса з радістю виконувала обов'язки берегині вогнища. У 1973 році у пари народилася дочка Маша. Актор мріяв, що у нього буде велика сім'я – троє дітей, величезний будинок, але не склалося. Катерина Градова вирішила зосередитися на кар'єрі, якраз в той час на неї обрушилася Всесоюзна слава після виходу на екрани фільму "Сімнадцять миттєвостей весни".

Андрій Миронов
Андрій Миронов

Шлюб проіснував до 1976 року. Артистка не могла миритися з проблемами у відносинах, тому, незважаючи на вмовляння, зважилася на розлучення. Як зазначила актриса в ефірі шоу "Доля людини", в той час вона була занадто емоційною, не хотіла прощати чоловікові те, що з легкістю прощали інші дівчата. Ще довго артист просив колишню подругу все повернути, але та була непохитна.

Незважаючи на розставання, пара продовжила спілкуватися. За словами Катерини Градової, вона знала, що Андрій Миронов смертельно хворий. Коли йому поставили діагноз "аневризма", то запропонували операцію, але він відмовився. Актор боявся залишитися назавжди прикутим до ліжка, якщо щось піде не так.

Андрій Миронов та Юрій Нікулін
Андрій Миронов та Юрій Нікулін

Артистка в програмі" Доля людини " додала, що аневризма існує приблизно 10-12 років, а потім розривається – так і сталося. Андрій Миронов помер на сцені через 11 років після того, як йому поставили діагноз.