Популярний артист Monatik, засмутив шанувальників перенесенням концерту в Мінську, разом з дружиною Іриною зворушливо привітали старшого сина з 5-річним ювілеєм.

Читайте нас у Google News!

Дружина виконавця опублікувала в своєму Instagram зворушливе фото з виписки з пологового будинку, на яких Дмитро, закривши обличчя руками, плаче від щастя, і присвятила пост своїм коханим чоловікам. У ньому вона вітає сина Даню з днем народження, зазначивши, що кращого тата для нього немає в світі.

Монатік та його дружина Ірина
Монатік та його дружина Ірина

"Цей день і ці сльози щастя, коханого чоловіка @monatik_official, кращого тата на землі, я запам'ятаю на все життя.♥ Ми навіть не уявляли наскільки сильно змінюється життя, в кращу сторону, з появи дитини, ще й такого чудесного хлопчика. Данечка, ти дійсно найкращий старший Брат, про якого всі мріють ♥ спасибі величезне, що вибрав нас з татом своїми батьками», — написала Ірина.

Монатік
Монатік

Дмитро також привітав сина в мережі, опублікувавши фото з ним, і зворушив своєю історією передплатників.

Монатик
Монатик

"Одного разу на моє запитання тобі 4-річному:" ким ти хочеш стати, коли виростеш?", ти дав відповідь, яка рухає мною по сьогоднішній день і буде це здійснювати в моїй свідомості, поки я є на землі. Ти відповів „"татом" ... я тоді відчув щось, чого ніколи не відчував раніше, щось, що намагаюся відшукати в собі, кожен раз, коли душа на частини рветься і світ намагається збити з ніг. Коли сірим-сіро, брехня і здається проблема переходить в статус " глобальної», я згадую твої слова, такого маленького, але вже з такими розумними очима, питаннями і відповідями, і всі проблеми стають просто піною від хвиль такого красивого океану, ім'я якому життя...", — поділився Монатік.

Монатік
Монатік

Співак каже, що з народженням сина його життя перевернулося, наповнилося більш яскравими фарбами. Дмитро сподівається, що колись у майбутньому Даня прочитає цей пост.

Монатік
Монатік

"Даня, цілком можливо, одного разу ти зареєструєшся тут і обов'язково, з властивим тобі цікавістю, доскролишь до цього поста! Тому я пишу це і тут, щоб ти почитав і згадав, який ти справжній, скромний, сильний, щасливий, чистий душею і самий-самий чесний! Я пишаюся тобою, як сином, пишаюся тобою, як старшим БРАТОМ, пишаюся тобою, як ДРУГОМ. Завжди будь гідним! З першим ювілеєм Тебе, наш старшенький Даня", - написав Монатік.