Друзі співачки Тетяни Овсієнко переживають за долю артистки. Як розповіли в інтерв'ю "КП" знайомі Тетяни, зірка 90-х зараз не в кращій формі, пристрастилася до алкоголю, а також страждає від домашнього насильства.

Тетяна Овсієнко
Тетяна Овсієнко

Знайома Овсієнко поділилася, що через карантин співачка залишилася практично без роботи і без стабільного доходу, довго не платила за квартиру, а щоб розрахуватися за боргами, була змушена продати машину. Приятелька також підтвердила чутки про Тетянині пристрасті. "Веде закритий спосіб життя. Іноді від неї запашок-схоже, до чарочки прикладається", - каже вона.

Турбуються друзі Тетяни і з приводу її цивільного чоловіка. Його підозрюють у тому, що він періодично піднімає руку на артистку, і та ходить зі слідами побоїв.

"Вся рука в синцях. Сусідка її запитала: "Таня, це тебе чоловік побив?"Ну, а хто ж ще?! Тетяна голову опустила, пішла від відповіді. Ми турбуємося за неї. Чоловік-то у неї бандит в минулому "

Тетяна Овсієнко
Тетяна Овсієнко

"Ситуація з Танею дуже погана. Живе з тричі судимим чоловіком ... Пора бити тривогу і рятувати Таню ... боюся, найближчим часом з нею може трапитися щось недобре", - вважає сусідка співачки.

Нагадаємо, раніше подруги співачки показали, як Тетяна Овсієнко намагалася поліпшити свою зовнішність, але результат виявився далекий від досконалості.