Популярна співачка Оля Цибульська на своїй сторінці в Instagram опублікувала відверте фото. На кадрі знаменитість лежить на столі та високо задирає ногу, демонструючи гнучкість свого тіла.

Оля одягла жовтий в'язаний светр, джинси та туфлі на підборах. Образ співачка доповнила обідком з вушками кішечки. Невідповідний для вправ наряд не завадив артистці показати свою розтяжку, ще й на робочому місці.

Під публікацією Цибульська закликала своїх прихильниць не поспішати вступати в інтимні стосунки з чоловіком, якщо в ньому немає впевненості:

"Киць, я з того самого тіста. Мене виховали за формулою секс = син. Я вдячна батькам і не закликаю тобі змінити професію на ту, яку, кажуть, скоро легалізують... АУУУУ !Не треба змінювати чоловіків так часто як стрінги. Але якщо він тобі не подзвонив - не плач! Іноді секс - просто секс. Він вирішує все тільки тоді, коли нам більше нема чим зайнятися".

Шанувальники здивувалися спортивними здібностями співачки, і розсипалися в компліментах :"ви просто супер", "Оце так розтяжечка)) найс)) мега лайк", "класна розтяжка", "Браво! Сказано як відрізано. Згодна на усі 100%".

View this post on Instagram

ПИШИ, Я ЧЕКАЮ ТРЕШ⠀ ⠀ Залипла на серіал #emilyinparis. Париж, романтика, пристрасть, поцілунки 💋І ніяких весільних короваїв після першого сексу. ⠀ ⠀ Пам'ятаю, мій друг італієць розказував - в Італії, якщо ви ідете разом на вечерю, то сніданок точно з'їсте разом🔥Це так природньо, як дихати. Ні обіцянок, ні пробачень🤷‍♀️⠀ ⠀ В нас, якщо поцілунок триває довше 15 секунд - то пора брати кредит на весілля🤘👰🏻⠀ ⠀ Киць, я з того самого тіста. Мене виховали за формулою секс = син🙌Я вдячна батькам і не закликаю тебе змінити професію на ту, яку, кажуть, скоро легалізують 😂 АУУУУ !Не треба змінювати чоловіків так часто як стрінги❌⠀ ⠀ Але якщо він тобі не подзвонив - не плач💔 Іноді секс - просто секс. Він вирішує все тільки тоді, коли нам більше нема чим зайнятися.⠀ ⠀ А ти як думаєш?⠀ ⠀ #киця #эмиливпариже

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on