65-річний композитор і продюсер Ігор Крутой, який в умовах карантину в ці дні проводить в анексованому Криму Дитячу «Нову хвилю» і привіз туди десант російських зірок, дав відверте інтерв'ю для YouTube-шоу «Альона, блін!».

Ігор Якович, як завжди, був досить стриманий, підбираючи кожне сказане слово. Гострі кути він обходив, а відповідати на особисті питання, в тому числі і про таємного сина, скандали в шоу-бізнесі, відмовився.

Ігор Крутой
Ігор Крутой

Але деякі моменти ведучій все ж вдалося "витягнути" з Крутого. Він розвінчав чутки про розлучення старшої дочки і з обуренням розповів, як Ксенія Собчак своїм висловлюванням ледь не довела до самогубства Льва Лещенка, який захворів коронавірусом. В одному зі своїх постів в мережі журналістка написала, що хворий Лещенко з'явився на дні народження сестри Крутого Алли і заразив багатьох колег. Композитор досить жорстко відповів Ксенії в мережі.

Лев Лещенко
Лев Лещенко

"Там ніхто не заразився. А Льова Лещенко подзвонив мені і сказав: "Я прочитав повідомлення Собчак. Якби підтвердилося те, про що вона написала, я зрозумів, що хочу покінчити життя самогубством“. Ти що з глузду з'їхав? Із-за чого? "У мене в голові це сидить, що я заразив купу народу", - говорив Лещенко. Та ніхто ж не був заражений. Миколаїв (композитор Ігор Ніколаєв) перехворів, який заразився десь на гастролях. І то не зрозуміло чим. І більше ніяких випадків тоді не було. А вона написала, що 30 людей заразилися від Льва Лещенка. І він сприйняв це так, що хотів кулю в лоб пускати", — розповів Ігор Крутой.

В інтерв'ю він також обговорить гучний скандал на відборі на дитяче "Євробаченні" в Росії і накрутку голосів, скасування "Нової хвилі" і ідею вигнати з конкурсу старих поп-зірок.