Популярна співачка Оля Полякова, яка незважаючи на стрімке зростання захворюваності коронавірусом в Україні, активно виступає за зняття обмежень концертів, таки домоглася дозволу на проведення свого шоу під час карантину.

На її сторінці в Instagram з'явилася афіша з датою концерту в столичному Палаці спорту, що вміщає близько 8 тисяч осіб.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Не турбуйтеся, концерт відбудеться, всі дозволи є, і пройде з дотриманням всіх заходів безпеки. Я зробила повторний тест, зі мною все добре, і зараз я набираюся сил, щоб запалити з вами не по-дитячому! Дуже вас прошу: надягайте маску, використовуйте антисептик, дотримуйтесь дистанцію. Це буде найкращий день у році!",- закликає Полякова.

Вона також звернулася до шанувальників з відеозверненням, в якому закликає купувати квитки і налякала прогнозом по коронавірусу. Вона вважає, що скоро Київ увійде в червону зону і будуть введені більш жорсткі обмеження. Тому закликає всіх використовувати свій шанс повеселитися. Що в нинішніх реаліях одно-заразитися.

Полякова запевняє, що в залі буде дотримана соціальна дистанція, продають тільки половину квитків.

"Цілком ймовірно після 24 числа ми все-таки увійдемо в червону зону. Тому у нас буде останній шанс повеселитися, безпечно повеселитися, на моєму концерті", - каже Полякова.

Нагадаємо, Оля Полякова вийшла на мітинг під Кабмін, вимагаючи зняття обмежень концертної діяльності. Її виступи в Білій Церкві кілька разів переносили, а потім і зовсім скасували.