2 листопада, о 18: 00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра другого сезону детективу "відважні". Одну з головних ролей в серіалі зіграла популярна актриса Дар'я Петрожицька. Зірка поділилася досить цікавим фактом про себе і розповіла, чи має секрети від шанувальників.

Популярна українська актриса Дар'я Петрожицька в детективній драмі "Відважні" втілила роль IT-фахівця спеціального підрозділу поліції по боротьбі з домашнім насильством. За словами Дарини, її героїня зовсім не схожа на неї, саме через цей факт їй було дуже цікаво працювати над серіалом телеканалу "Україна". Однак карантин вніс свої корективи - зйомки були припинені. Актриса зізнається - для неї цей час став справжнім випробуванням, адже вона не звикла сидіти без роботи.

Я взагалі люблю рух! Для мене сидіти вдома і нічого не робити - це страшно. Коли пішла перша хвиля ослаблення карантину, я відразу почала практикувати водіння. У мене були права, але не було машини. А мати права - це нічого. Тому я з подружкою каталася кожен день по Києву, а ще допомагала друзям шпаклювати на дачі

Дар'я Петрожицька в серіалі "відважні"
Дар'я Петрожицька в серіалі "відважні"

Однак навіть така непосидюча натура актриси дозволяє їй час від часу проявляти свої слабкості. Так, на питання про несподівані факти про себе зірка відповіла:

"Насправді, мене дуже часто це запитують, але я реально намагаюся жити щиро і відкрито. І у мене немає якихось таємниць, таємних фактів. Є тільки такий факт - я дуже лінива. Трудоголік, але дуже лінива. Для того, щоб мене підняти і змусити щось зробити, треба сильно себе замучити, але якщо я включаюся, то все - мене просто не зупинити, поки я не зрозумію, що час зупинятися. Тому факт - я дуже лінива", - зізнається актриса.