Суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар після свого виступу була помічена з імпозантним чоловіком.

Нагадаємо, що балерина Катерина Кухар бере участь в шоу "Танці з зірками" в якості судді. Але також вона виступає і в театрі. На своїй сторінці в соціальній мережі вона вирішила поділитися кадрами з Арамом Арзуманяном.

Виявляється, що актор відвідав балетну постановку Кухар і залишився в повному захваті. Після виступу вони зустрілися у фоє та обговорили останній випуск "Танці з зірками".

Катя Кухар і Арам Арзуманян
Катя Кухар і Арам Арзуманян

Варто відзначити, що актор Арам Арзуманян разом зі своєю партнеркою Тонею Руденко покинули шоу під час п'ятого ефіру. Але потім їх пара знову вийшла на паркет, щоб замінити хворих позитиву (Олексія Завгороднього) і Юлію Сахневич. Але судді їх знову вигнали з шоу.

"Катюш, я б поставив вам 10, але оскільки Позитиву не було - 8", - з докором зауважив Арам.

"Я сподіваюся, Ти втретє не будеш йти з нашого шоу?",- поцікавилася балерина. - "Ти це робиш оригінальніше всіх, краще за всіх, і два рази від нас ще ніхто не йшов".

"Я краще за всіх це роблю. Я буду першим, хто піде тричі, напевно", - пожартував Арам.

Також актор вирішив поділитися своїми враженнями про балет.

"Спасибі за балет, я був перший раз, але скажу чесно, обвінчався з балетом назавжди. Нічого не зрозумів, але було дуже круто", - розповів Арам, а Кухар йому тут же пообіцяла: "я тобі зараз все розповім".

Катя Кухар і Арам Арзуманян
Катя Кухар і Арам Арзуманян