Відома українська співачка Наталія Могилевська публічно зізналася в почуттях відомому одруженому чоловікові. Більш того, нікого не соромлячись, парочка перекидалася прямо на вулиці.

Особисте життя героїні нашої статті - суцільна загадка. З небагатьох відомих фактів варто відзначити її заміжжя за Дмитром Чалим, шлюб з яким тривав всього лише рік, і за Єгором Долініним. З другим чоловіком артистка прожила 5 років. Обидва колишніх чоловіка бізнесмени.

Дуже довго Наталя не давала приводів приписувати їй з ким-небудь роман. Все змінилося приблизно пів року тому, коли в інтерв'ю для шоу "Слаva+" від радіо Люкс ФМ виконавиця зізналася, що закохана і щаслива.

Нещодавно Могилевська вийшла у світ в компанії мільйонера Олега Рижова, що володіє київськими бутиками одягу. На цьому їх спільні появи на заходах не закінчилися, проте сама знаменитість стверджує, що вони просто хороші друзі та нічого більше. Але шанувальників не зупинити - в їхніх мріях пара вже готується до весілля.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

З огляду на це, публікація співачки в Instagram змусила багатьох засумніватися в реальності чуток. Річ у тому, що Наталя відкрито зізналася в любові до іншого, причому одруженого чоловіка - журналіста Дмитра Гордона.

Насправді ж причин переживати немає, адже вони дружать, а 21 жовтня він відзначив своє 53-річчя, з чим, власне, героїня статті його і вітала.

Наталія Могилевська та Дмитро Гордон
Наталія Могилевська та Дмитро Гордон

Так, Могилевська поділилася з передплатниками давнім кліпом 2002 року на пісню «Зима (плюшевий ведмедик)"» в якому знялася якраз таки з Гордоном, зворушливо підписавши пост:

"Спасибі тобі, Діма! Ця робота принесла задоволення цілому поколінню українців! З днем Народження Тебе, мій дорогий друже! Люблю тебе і радію твоїм успіхам! Ти номер один блогер в країні й кращий інтерв'юер, а крім цього - прекрасний друг і людина, на якого завжди можна покластися! Цілую тебе!",- написала Наташа в описі до відомого відеоряду "Плюшевий ведмедик".

У коментарях багато користувачів мережі подякували Наталію за ностальгічні емоції, висловивши захоплення і піснею, і кліпом улюбленої співачки.