Думаю, у багатьох, виникають несезонні бажання - наприклад, поїсти салати зі свіжих огірків з грядки або окрошку тоді, коли за вікном вже зима. Для того щоб вирішити цю проблему, я займаюся заготовлением свіжих заморожених огірків. Робиться це просто, і, щоб не шукати серед безлічі рецептів ті самі, як заморозити огірки свіжими на зиму в морозилці, я хочу поділитися з вами своїм досвідом. Виявляється, це нітрохи не гірше звичних закруток, і ви самі в цьому переконаєтеся.

Заморожуємо огірки для приготування окрошки

Якщо заздалегідь підготуватися, то окрошка може стати не тільки звичним літнім продуктом, але і порадувати вас взимку. На жаль, в холодній сезон далеко не всі овочі свіжі, тому того самого смаку вони можуть не передати. Щоб уникнути довгих походів по магазинах у пошуках огірків без нітратів, я почала заморожувати свіжі овочі в морозильній камері. Своїми знаннями хотіла б поділитися і з вами.

Заморожуємо огірки на зиму
Заморожуємо огірки на зиму

Список всього найнеобхіднішого:

Чотири-шість штук свіжих огірків;

Рулончик целофанових пакетів;

Харчова плівка;

Трубочка для коктейлю.

Спочатку ретельно миємо овочі, потім зрізаємо з них «попки» з обох кінців. На обробній дошці розрізаємо огірки по вертикалі на чотири частини, а потім по горизонталі по всій довжині. У вас повинні вийти невеликі скибочки - четвертинки кола.

Дістаємо велику тарілку (щоб на неї вмістилися рівномірно все порізані огірки), кладемо на неї овочі і обертаємо плівкою, щоб створити ефект «морозильної камери» всередині страви. В протягом 6 годин огірки повинні зберігатися в морозильній камері.

Після закінчення терміну дістаємо майбутні інгредієнти зимової окрошки, пересипаємо їх в целофановий пакет для більш зручного зберігання до запитання.

Заморожуємо огірки на зиму
Заморожуємо огірки на зиму

Увага господаркам! Хочу поділитися з вами секретом видалення повітря з пакета. Вставте в нього трубочку для коктейлю, через яку і вийде весь непотрібний повітря. Так пакет буде займати набагато менше місця на полиці холодильника.

Заморожуємо огірки на зиму цілком

Замороження огірків на зиму цілком - відмінна альтернатива закачування. Якщо з консервацією доведеться возитися довше, а такі огірки використовувати лише строго за рецептами, то зі свіжозамороженими можна розширити межі готування.

Для заморозки нам знадобляться:

Чотири-шість штук свіжих огірків;

Рулончик целофанових пакетів.

Ретельно моєму огірки під теплою водою, потім насухо витираємо, щоб волога не замерзала зовні. Складаємо кожен огірок окремо в свій пакет і кладемо в морозильну камеру. Огірки не будуть псуватися і збережуть первозданний смак!

Господиням важливо знати! Коли будете використовувати заморожені цілком огірки в приготуванні бажаних страв, ні в якому разі не давайте їм розморожувати, використовуйте тільки що вийняті з морозильної камери. В іншому випадку продукт стане несмачним і водянистим, його доведеться тільки викинути.