У сучасному світі безліч різноманітних хобі, секцій і занять, які можуть зацікавити молодь. Хтось любить спорт, а хтось мріє стати програмістом. А ще ці діти вражають своїми неординарними захопленнями, які демонструють у шоу "Діти проти зірок". За лаштунками проєкту співачка Оля Полякова зізналася, що в дитинстві мала кардинально інші заняття, ніж у її суперників.

"У мене багато часу забирала музика. Іноді здавалося, що займаюся їй цілодобово. Але я намагалася знаходити можливість, щоб підвищувати хрестиком, зв'язати гачком серветку, а спицями - шкарпетки. А ще займалася фігурним катанням", - каже зірка.

За словами Олі, вона і зараз намагається знаходити час для улюблених занять. А після багатогодинних концертів воліє не відпочивати у ванні, а готувати. Та й творить артистка не на швидку руку, а з декількома технологічними процесами.

"Жінка з гвинтом у п'ятій точці встигає все. До речі, я ніколи не готую за рецептом і не зважую інгредієнти. Адже справжній кухар повинен творити", - з посмішкою говорить Оля.