Ірину Федишин називають найбільш гастролюючих співачкою України. І не дарма. Адже артистка щороку подорожує країною зі своєю "колядою".

Читайте нас у Google News!

Виступає не тільки у великих містах, але і в районних центрах і селищах. Більш того, в один день у неї може бути цілих три аншлаги. За таку народну любов вона і отримала це звання.

Ірина Федишин
Ірина Федишин

Під час шоу " Хто зверху?", яке показує Новий канал, Ірина поділилася одним курйозним випадком, який стався з нею перед кількатисячною аудиторією.

"На одному з концертів я так співала, так співала, що на приспіві вибила собі зуб, - з посмішкою каже співачка. - Найгірше, що він був переднім. До речі, допоміг мені в цьому мій колектив. Дівчата так активно танцювали, що зачепили мою руку. І все, мікрофон попрямував до зуба".

Ірина Федишин
Ірина Федишин

Звичайно, випадок прикрий. І Ірина як справжня артистка відпрацювала цей концерт до кінця. І тепер згадує все з посмішкою. Відзначимо, красивою і білосніжною.

Нагадаємо, що шоу " Хто зверху?"виходить на Новому каналі щочетверга о 19: 00, і там ви можете дізнатися ще більше цікавих фактів з життя зірок шоу-бізнесу.