Покусана мухою цеце за інтимне місце російська телеведуча Настя Івлєєва змогла за час карантину схуднути на майже 10 кілограмів, чим викликала непідробний інтерес у підписників (і особливо підписниць) в мережі.

Читайте нас у Google News!

Настя Івлєєва
Настя Івлєєва

Про те, як їй вдалося досягти такого результату, Анастасія відповіла під час спілкування з шанувальниками в Telegram, пише КП.

За словами Насті, захворівши коронавірусом, вона їла все, що хотіла і вела малорухливий спосіб життя. Але вставши в черговий раз на ваги « " жахнулася і вирішила діяти негайно».

"Я не сиділа ні на якій жорсткій дієті. Спочатку я їла все, що хотіла. Але що мені допомогло: Я не їла за 4 години до сну взагалі. У мене потім виробився режим, мені було легко, і в 6-7 вечора у мене був рот на замку. Максимум тільки воду пила, навіть не пила чаї, лимонади і газованої води — Чиста вода. І бувало, що виходило за п'ять годин до сну не їсти», — розповіла передплатникам Настя.

Такий підхід виявився дуже ефективним: зайві кілограми почали танути самі собою.

Настя Івлєєва
Настя Івлєєва

"Грубо кажучи, вночі відбувалося це корисне голодування. Поки ми спимо, у нас обмін речовин працює і спалює наші калорії. Але тільки якщо спимо добре: сон дуже важливий! Якщо ви спите 4 години або менше, то, швидше за все, з вашим організмом нічого не станеться крім того, що вас заллє водою. Якщо ви спите хоча б по сім годин, то все буде Чікі-пуки. Плюс Я не пила взагалі алкоголь. І це важливо, тому що від алкоголю ви набираєте вагу», — попередила зірка «Орла і решки».

Телеведуча не вважає свій рецепт універсальним і відповідним для всіх без винятку. Але каже, що в її випадку він спрацював, і навряд чи комусь зашкодить.

Настя розповіла і про те, що мотивувало її кожен день продовжувати і далі дотримуватися такого режиму харчування: вона зважувалася завжди, як тільки прокидалася на голодний шлунок. Коли почала помічати, що вага йде, це її мотивувало ще більше, а потім вона стала більш розбірлива в продуктах.

"Коли ти бачиш, що цифри на вагах зменшуються, хочеться ще більшого і швидкого результату, і відмовлятися від якихось продуктів ставало легше. Відчуття легкості не хотілося втрачати", - резюмувала Івлєєва.