Леся незвично охарактеризувала свою колегу

Леся Никитюк давно здобула всенародну любов завдяки фірмовому почуттю гумору і вмінню завжди залишатися безпосередньою, а також влучно жартувати над іншими і посміятися над собою.

Читайте нас у Google News!

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Не дарма під час участі в "Танцях з зірками 2018" численна армія шанувальників допомогла "богині ламінату" потрапити у фінал проекту. Тепер же леді Ле готова тріумфально повернутися на головний паркет країни заради загального номера з... Ольгою Фреймут.

Дев'ятий прямий ефір Танців з зірками 2020 ознаменується безпрецедентною подією – поверненням зірок-уасників минулих сезонів. Так, в Instagram Леся оригінально повідомила про новий танцювальний тандем з ведучою, якій дісталася неабияка порція критики від суддів не менше, ніж свого часу самої леді Ле.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Леся уточнила, то їй запропонували повторно взяти участь в шоу за три дні до прямого ефіру, але вона погодилася, не роздумуючи, адже леді Ле запропонували станцювати в парі з Ольгою Фреймут і Іллею Падзіна.

"- Леся ти що танцюєш з Фреймут? Серйозно?

- Леся вона ж дерев'яна... Танцюй з Сантою, або Мейхер!

Ловіть ответочку.

... Я не вагалася, тому що погодьтеся ... Фреймут-це персонаж number 1 в шоу Танці з зірками, за нею цікаво спостерігати і у неї купа історій... Вона дивна, скандальна, завжди чомусь бліда ніби після електрофорезу. Відкрию секрет, мені подобаються такі персонажі! Вона то псих, то прибулець, я взагалі сумнівалася, що вона існує. Тому поспілкуюся, потанцюю і розповім, яка вона насправді", - пообіцяла Леся.

Шанувальники леді Ле позитивно відреагували на несподівану новину. До слова, зоряне тріо станцює пристрасну румбу.

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Леся, якщо чесно, - є інші персонажі, які набагато краще танцюють вас.. Але, але вони не Кращі за вас, ви кращі. Тому, голосую за вашу пару

Буде цікаво поспостерігати за вами

Така ж Крейзі як і ти. Чекаємо!

Леся, однозначно, Фреймут дуже цікавий персонаж! Я думаю, що ви один одному сподобалися і будете корисні. До речі, вам дуже до лиця лавандовий колір

Леся, Танці з Фреймут це буде щось