Зіркова пара записала кумедний ролик на камеру

Читайте нас у Google News!

Настя Каменських і Потап вміють захоплююче проводити дозвілля разом-артистам ніколи нудьгувати, адже кожен з них зайнятий творчістю, але не забуває приділити час другій половинці.

Потап не раз скаржився, що його дружина буквально не випускає камеру з рук, а спільні фото і відео пари неодмінно збирають урожай лайків в Instagam.

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Крім того, подружжя можна побачити в Tik Tok – вони задають тренди на танцювальні челенджі під свої хіти і підривають мережу. Цього разу Потап і Настя вирішили повеселитися під трек співачки з нового альбому – Película, а результатами репер поділився в Instagram.

У короткому ролику Настя постала в шкіряному модному тренчі і береті. Потап під стать дружині надів шкіряну куртку. Настя самозабутньо "барабанить" чоловікові по голові під ритми свого треку. Схоже, Потапу не дуже подобаються маніпуляції коханої, про що говорить його жива міміка.

Шанувальників пари повеселило кумедне відео у виконанні зіркової сім'ї.

Настя Каменських
Настя Каменських

Дружини, вони такі

Крутий

Бідний!

Балдею від вас

Кращий

Супер

На своїй сторінці Настя опублікувала ніжне фото з чоловіком. Вона обняла його і визирає через плече чоловіка, не приховуючи щасливих очей і посмішки.