Чутки про те, що Максим Галкін зраджує Аллі Пугачовій, справили ефект бомби, що розірвалася. Клінічний психолог Олена Перелигіна вважає: щоб вгамувати свій молодецький запал, гуморист регулярно дивиться наліво.

Читайте нас у Google News!

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Втім, відомий екстрасенс, таролог і біоенергет Таїс фіолетова з цим не згодна. Вона запевняє: Макс навіть і не замислюється про інших жінок у своєму ліжку.

– у Алли і Максима дуже гармонійний союз, - вважає Таїс. - Вона-сильна, потужна і активна. Максим-розумний, талановитий, старанний, домагається всього своєю працею. Незважаючи на те, що Галкін на вигляд здається делікатним, в ньому є чоловічий стрижень, який завжди цінувала наша Примадонна. Саме цим він дуже чіпляє Аллу. Вона з ним як за кам'яною стіною.

За словами екстрасенса, питання зі зрадами в сім'ї Пугачової і Галкіна взагалі не стоїть. Максу достатньо того, що дає йому Алла. А Пугачова, як відомо, та ще спокусниця!

– Максим Аллі не зраджує: це можна сказати абсолютно точно, – продовжує Таїс. - Я бачу, що йому не потрібні інші жінки. Галкін любить тільки Аллу. Вона розуміє, що Максим – люблячий і турботливий, тому намагається зробити все, щоб він був щасливий. За їх інтимне життя можна не хвилюватися.

При цьому фіолетова запевняє: у Пугачової і Галкіна дуже багато заздрісників. Вони намагаються всіма силами зруйнувати їх союз за допомогою темних сил. На Аллу і Макса наводять порчу, пристріт і відворот, які діють на їх відносини негативним чином.

Максим Галкін потролив Зеленського
Максим Галкін потролив Зеленського

– навколо Алли дійсно дуже багато злих язиків, які намагаються її знищити, – продовжує екстрасенс. - Пугачова, можна сказати, з цим живе все життя. У неї завжди було дуже багато заздрісників. Я про це знаю, тому регулярно роблю Аллі «потужний захист» – проводжу спеціальні захисні обряди на сім'ю, щоб вона не розпалася, була благополучною і щасливою. Завдяки моєму професіоналізму і накопиченим знанням законів природи Аллі відкриваються нові шляхи і дороги, нові можливості і їй нічого не страшно, навіть людський чуток.

За словами екстрасенса, заздрісники є навіть серед ближнього кола Примадонни. Лише тільки завдяки потужній енергетиці вона з цим справляється.

Максим Галкін і Володимир Зеленський
Максим Галкін і Володимир Зеленський

– Аллу Борисівну люблять вищі сили, - впевнена Таїс. - Саме тому вона всього домоглася з мінімальними втратами. Крім того, у неї дуже розвинена інтуїція. Алла знає, з ким їй потрібно спілкуватися, що робити, щоб був успіх. У неї дійсно дуже сильна і потужна енергетика. Завдяки їй вона змогла уникнути безлічі неприємностей в житті.

Таїс вважає, що зараз Пугачова повністю щаслива в родині. Вона займається чоловіком і дітьми. І не думає над тим, щоб вийти на сцену. Великих гастрольних турів від співачки вже можна не чекати. Заробляти на концертах Алла більше не хоче. Втім, періодично вона буде радувати глядачів.

– у Алли Борисівни не тільки розвинена інтуїція, у неї ще є великий зв'язок зі своїми глядачами, – запевняє фіолетова. - Вона відчуває, коли їй потрібно вийти на сцену. І завжди це робить. Своєю потужною енергетикою вона впливає на любов глядачів. Я бачу, що незабаром Алла представить кілька нових пісень, які лежать у неї в загашнику. Зробить це красиво, як вона вміє, в той момент, коли ніхто не буде чекати. В цьому і полягає її сила таланту.